Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te felgi będą pasować?


szaman91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem na aukcji dosyć ładne felgi, z tym, że nie wiem czy podejdą bo mojego samochodu ze względu na szerokość kapcia. W internecie wyczytałem też, że są to felgi typu "PAX", co oznacza, iż potrzeba do nich również jakieś specjalne opony - może dlatego taka niska cena (ilość bieżnika również nie jest szałowa). Sezon by jeszcze od bidy przejeździł, stąd pytanie, czy nie będzie obcierać przy skręcaniu, i czy wogóle pchać się w takie coś i fatygować się na oględziny?

Koła felgi Audi A6 5x112 ET46 4F0601023 Michelin (3922824202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli często łapiesz kapcia to beda ok hehe :grin: a tak na serio to szkoda kasy na paxa drogie opony i drogi i kłopotliwy montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony w systemie pax nie są szersze od felg - wręcz węższe - faktycznie dobre rady, zapomnij o tej aukcji i szukaj dalej - ten system zazwyczaj stosowany jest w bankowozach, więźniarkach, ochronie - gdzie na "kapciu" możesz dalej jechać (specjalna wkładka teflonowa nie pozwala zniszczyć felgi podczas jazdy). Kłopot z zakupem odpowiednich opon a pewnie i koszt, zakład który dysponuje odpowiednimi maszynami ... same kłopoty i żaden komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dobrze wiedzieć. Też się zastanawiałem na tymi felgami do mojej B5, bo moim zdaniem wygladałyby za***iście. Jednakże chciałbym jeszcze nadmienić, że do B5 przy ET45 zapomnij o szerszej oponie niż 205, bo będzie obcierać. Przetestowałem zakładając na chwilę felgi ET45 z oponami 225.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 215/40 i et 45 i przy normalnej jeździe było ok, dopiero przy pełnym skręcie na parkingu czasem coś przytarło :) założyłem dystanse 13mm z przodu i 17mm z tyłu i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...