Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie radio jvc sony pioneer philips?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

panowie potrzebuje opinii które radio waszym zdaniem jest najbardziej godne zakupu. Sprawdzałem opinie ale zbyt użo ich nie ma więc czekam na wasze sugestie:wink: dodam ze szukam radia za ok 200zł i mam 4 kandydatów

1. Pioneer PIONEER MVH-160Ui USB Iphone Ipod 24M GW DSV SKLEP (3893930101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Sony SONY DSX-A30 PILOT USB MP3 SUPER PROMOCJA SKLEP FV (3893930024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3. Philips RADIO PHILIPS CEM2101/00 USB AUX CD MP3 4x50W (3901457175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

4. JVC Radioodtwarzacz JVC KD-X200 Wysyłka 24h! (3902776788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kazde ma czerwone podswietlanie

POZDRAWIAM

aha dodam ze głównie bende korzystał z usb to jest najważniejsze i to które jest najmniej awaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Pioneera.Osobiście mam inny model,ale ten o którym mowa moim zdaniem najlepszy stosunek cena/jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przychylam sie do opinii kolegow.

W poprzednich samochodach mialem troche dobrego sprzetu grajacego i koledzy tez sporo inwestowali w takie zabawki i stwierdzam ze radia pioneer sa najlepsze pod wzgledem uzytkowania awaryjnosci i jakosci dzwieku...

Co do glosnikow tej firmy to wybral bym inna firme w takich samych pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 3 dni temu deh-8600 bt i radio miażdży zakochałem się w nim. teraz segreguję muzykę na dysku 250 gb i będzie na stałe wpięty pod radyjko. Poza tym zestaw głośnomówiący i mikrofon zamontowany w słupku super działa z telefonem samsunga. Niestety radio 3 krotnie przekracza budżet. Ale na pewno głosowałbym za pioneerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu poszukałbym Kenwooda , zależy oczywiście czego słuchasz , jeśli w twojej muzyce dominuje bass weź pioneera , ale stawiasz nacisk bardziej na niskie tony bierz Kenwooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na etapie wymiany i wybrałem JVC KD-X50BT (bluetooth , multicolor , zestaw głośnomówiący z mikrofonem, pilot) cena nowego ok.300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc kupiłem pioneera jak przyjdzie dam znac jak to sie sprawuje. Nic droższego nie chciałem a raczej nie mogłem wziąść na rok 2014 a dokładniej jak najszybciej czeka mnie olej filtry rozrząd i chyba regeneracja turbiny więc radyjko musi starczyć Dziękuję Wszystkim

Pozdrawiam:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 11:49 ----------

radio zamontowane:decayed: Panowie warto było posłuchać Waszych rad :hi:dzwieki są super nawet nie wiedziałem że moje głośniki tak grają, a BASS rewelaja, na tyle mam glosniki od a3 z 2005 roku i chciałem jeszcze zalożyc suboofer bo tez mam z a3 ale nie ma sensu jeszcze raz PODZIĘKOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby Pioneer :naughty:ale mimo tego ze fajnie wszystko zrobili z tym uruchomieniem tylu i te maskownice to niestety nie jakis h i-end.

Rozumiem ze zalezy Ci na tych wszystkich elementach ktore sa juz w cenie,(usb tez tam widze jest) bo jesli nie to (z nieduza doplata) polecilbym Ci kilkanascie lepszych modeli(uzywek ) tak pionka jak i alpinki cda.

Sam zobacz ;za 280 zeta tyle "wszystkiego" i radyjko to nówka sztuka,wiec daje do myslenia:whistling:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn juz kupiłem i w sumie jestem zadowolony jak uporam sie z listą wymian częsi:facepalm::facepalm: to pomyślimy dalej ale na razie to mi wystarcza:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do tego radia za 280, to połowa ceny to pewnie te akcesoria, więc radio musi być raczej z niskiej pułki ;p

Chce się zmieścić w 300 pln, ale że trzeba dokupić jeszcze te przejściówki to ciężko mi wybrać coś co będzie dobrze grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że o ten adapter Ci chodziło Głośniki tył sub Adapter do Audi A3 A4 A6 A8 Łódź (3907622349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo link się uciął :)

Co do radia fakt jest w czym wybierać, tyle że poszperam raczej w czymś z czarnym panelem i czerwonym podświetleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrki,juz poprawilem,to ten ,nie ten co ty pokazales,ten co ja pokazalem uruchamia 100% i jest pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...