Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2.8 174km Bp + LPG jaki akumulator?


krakowiak241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę kupić nowy akumulator. Co polecacie do tego silnika? i ile one mniej więcej kosztują?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Mój stary akumulator który był założony to 70Ah 640A (EN) B126 AD70 nie za słaby jak na taką pojemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jak pokazuje instrukcja....ja tam kupiłem varty i rozrusznik zapierdziela jak wariat już drugi rok a mam 2.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam instrukcji... dlatego też pytam

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 16:46 ----------

ten - Produkty | Samochody osobowe | Blue Dynamic |VARTA | VARTA czy ten - Produkty | Samochody osobowe | Blue Dynamic |VARTA | VARTA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaska była i nawet wrzuciłem linki z dwoma różnymi aku ze stronki która była tam polecana z zapytaniem który był by lepszy :) bo jak czytałem i widzę, że kolega też ma TDI to za wiele się nie dowiedziałem... Temat odnośnie aku ale w 99% do ropki lub benzyny z małą pojemnością... Ja mam 2.8 ben+gaz, a to chyba nie to samo ;) Suma sumarum chyba zdecyduje się na Produkty | Samochody osobowe | Blue Dynamic |VARTA | VARTA Chyba, że w końcu znajdzie się ktoś kto ma podobny silnik i powie chociaż jaki ma u siebie aku i jak się sprawuje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaska była i nawet wrzuciłem linki z dwoma różnymi aku ze stronki która była tam polecana z zapytaniem który był by lepszy :) bo jak czytałem i widzę, że kolega też ma TDI to za wiele się nie dowiedziałem... Temat odnośnie aku ale w 99% do ropki lub benzyny z małą pojemnością... Ja mam 2.8 ben+gaz, a to chyba nie to samo ;) Suma sumarum chyba zdecyduje się na Produkty | Samochody osobowe | Blue Dynamic |VARTA | VARTA Chyba, że w końcu znajdzie się ktoś kto ma podobny silnik i powie chociaż jaki ma u siebie aku i jak się sprawuje :)

Pozdrawiam

do tak dużego motoru ja bym wrzucił jakieś 90Ah i wszystko zależy ile będziesz jeszcze jeździł autem.jak dłużej to kup przyzwoity jakiś np.Centra Futura,Moll lub Vartę ze średniej półki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbi dzięki, chociaż jedna konkretna osoba :) Autkiem mam zamiar pojeździć jeszcze tak ze 2-3 lata

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 10:40 ----------

kupiłem 80Ah 740A. Żaden markowy ale z miejsca polecanego przez kilka osób.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...