Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem w Łodzi ale o 20:30 wracałem już do domu bo padałem na twarz.

Co do tego ścigania, rozmawiałem ze znajomymi i mówili, że te spotkania opisywane na fezboku są opstawiane przez smerfy.

Jak ścigają się konkretnie to ifo na telefon

Edytowane przez gowor86

Opublikowano

No właśnie chcialbym dzielone zalozyc bo szkoda blachy :-/ nie wiem jak zrobic ze zderzakiem najlepiej by byby bylo dorwac kratki zeby byly pod te ksenony

Jeśli dzielone to najlepiej szukaj takich jakie Ci pokazałem , albo Ori Hella dzielone od S4 ale te są prawie nie osiągalne , czasami coś sie trafi . Jakie kratki pod Xenony ? Czy chodziło ci o halogeny ??

No i jak ktos wybiera sie na Łodz?

I jak byliście ??

no byliśmy na tym spocie:)

ogólnie lipa bo policji było dużo i nie mogli poupalać :D

Wiem że miśków było dużo , gadałem z kumplem z osiedla i mówił że co roku jest mase miśków bo za bardzo nagłośnili tą imprezkę , barany mogli jeszcze przez miasto z megafonem przejechać że będzie spot i upalanie . takie imprezy są skazane na niepowodzenie bo plicja przegląda fora . Na dodatek pogoda nie rozpieszczała , kto sie piszę na piątek i gdzie tym razem ??

Opublikowano

Info było na telefon dla mniej wtajemniczonych. Mielismy to szczescie ze akurat trafilismy na odpowiednie osoby i wiedzielismy gdzie aktualnie upalaja. Na tesco to byla tak naprawde lekka zmyła zeby odwrocic uwage bo zjechalo sie mase osob ale pozniej impreza przeniosla sie w zupelnie inne miejsca gdzie tez bylo ciekawie

Opublikowano

I jak kto sie pisze na piątek ?

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być

a może i ja wpadnę

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być

a może i ja wpadnę

No to zapraszamy , tym razem zapraszamy do Tomaszowa , parking pod Kauflandem

Piotrków jak tam ? Będziecie ?

Opublikowano

Jestem zainteresowany.

Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być

a może i ja wpadnę

No to zapraszamy , tym razem zapraszamy do Tomaszowa , parking pod Kauflandem

Piotrków jak tam ? Będziecie ?

a o ktorej zbiorka na tym parkingu?

Opublikowano

Piotrków też będzie:):)

Opublikowano

zbiórka o 21

Opublikowano

Moze poupalamy cos dzisiaj na kauflandzie:)

Opublikowano

Dzisiaj Panowie podjedziemy ale inna marka auta. W moim audi poszedl przewod odpowietrzajacy:/

Opublikowano

spoko ja też dzisiaj żony autem :P

Opublikowano

Jesteśmy:)

Stoimy roznymi autami. 2xaudi, skoda i cadillac

Opublikowano

Jesteśmy:)

Stoimy roznymi autami. 2xaudi, skoda i cadillac

Jak tam plany na piątek ??

Opublikowano

dzieje się coś w piątek?

Edytowane przez gowor86

Opublikowano

dzieje się coś w piątek?

no właśnie wie coś ktoś? :)

Opublikowano

dzieje się coś w piątek?

no właśnie wie coś ktoś? :)
Ja niestety tym razem odpadam , jestem chory i muszę się wykurować :[
Opublikowano

dzieje się coś w piątek?

no właśnie wie coś ktoś? :)
Ja niestety tym razem odpadam , jestem chory i muszę się wykurować :[

szkoda w takim bądź razie zdrówka życzę :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.