Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że coś się ruszyło w temacie , można by jakiś spocik zorganizować 

Opublikowano

Siema,
jeśli jakiś spot szykowałby się w weekend (ten czy inny) to chętnie wpadnę :) 

Opublikowano
W dniu 23.10.2017 o 17:05, Kapiszon44 napisał:

Siema,
jeśli jakiś spot szykowałby się w weekend (ten czy inny) to chętnie wpadnę :) 

Tylko weekendy wchodzą w grę czy piątkowy wieczór też Ci pasuje ? Z reguły w piątki były organizowane spoty

Opublikowano
59 minut temu, Mario82A4 napisał:

Tylko weekendy wchodzą w grę czy piątkowy wieczór też Ci pasuje ? Z reguły w piątki były organizowane spoty

Zwykle pasuje :) Wymiksuję się trochę wcześniej z roboty i dotrę. Ciekawe czy znajdą się chętni :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy potrzebny mi w TM jakiś dobry elektryk co by mi zamontował w b6 pakiet światło bez fuszery?

Opublikowano
W dniu 27.12.2017 o 22:44, Daniel96 napisał:

Koledzy potrzebny mi w TM jakiś dobry elektryk co by mi zamontował w b6 pakiet światło bez fuszery?

Ciężko będzie .  Ja nikogo nie kojarzę kto by się tego podjął 

Opublikowano

No właśnie a jechać gdzieś dalej to bezsens zeby zrobic troche instalacji

Opublikowano

Witam,  :)

Będę kusić noworocznie główną wygraną w konkursie :)

Fajnie by było zobaczyć klubowe auta w finale

 

Opublikowano

Siemanko w Nowym Roku , robimy jakiś spocik w piątek ??? Zbliża się coroczny zlot w Bukowinie i może ktoś byłby zainteresowany wyjazdem na niezła imprezkę . Zapraszam w piątek o 21 standardowo na parking pod Kauflandem to możemy dogadać temat wyjazdu . 

Opublikowano

Ja się jutro pojawię i jest jeszcze kilku chętnych więc spocik powinien się odbyć , Zapraszamy . Co do zlotu w Bukowinie wrzucam link do wątku  informacyjnego 

 

 

Opublikowano

Siedzimy na bulwarach jak by co ?

Opublikowano

Ktoś się pisze jutro na spocik ??? Ja jestem za 

Opublikowano

Z braku chętnych spot odwołany 

Opublikowano

Ktoś się pisze na spocik w piątek  ??? Ja jestem za 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka , jestem z tomaszowa , moze jakis spocik audi ???? Moze by cos zorganizowac??? 

2. Wybiera się ktoś na zlot do łodzi w lutym???Organizowany przez łódzkie złoty audi 

 

Edytowane przez Norbert-tm

Opublikowano

Planujemy spot w piątek ,  wszystko zależy od frekwencji . Ja jestem za i pogadam z resztą , pasuje Ci w piątek ? A myślałeś nad zlotem w Bukowinie? Można by się kiedyś wybrać do Łodzi ale trzeba by pogadać z innymi i jechać na kilka aut żeby to jakoś wyglądało 

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Jak narazić jest kilku chętnych więc spot raczej się dziś odbędzie.  Zapraszany wszystkich chętnych o 21  na parking pod kauflandem 

Opublikowano

Witam, niestety nie moglem sie pojawic na kauflandzie, jesli byliby chetni jeszcze kiedys zrobic jakis spot to jestem jak najbardziej za :)))

Opublikowano

Może w następny piątek  coś zorganizuje bo dzisiaj nie było chętnych 

Opublikowano

Ktoś się pisze w piątek na spota ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.