Treść opublikowana przez Kapiszon44
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Cześć Panowie, 27 kwietnia może, najbliższa sobota? Albo 4 maja
-
[B6 AVF Avant Quattro] - droga od biedy do Full'a - Fake S4 280HP, 345/300mm, RS4, Recaro, GTB2060, Q7, RNS-E, Bix, MS Design
Wow, gratuluję bo naprawdę sporo zrobiłeś a wiem ile czasem z tym jest pracy .. Wygląda coraz lepiej tylko podepnę się pod kolegów wyżej - tunel wymień Myślę też, że część osób chętnie poznałaby ceny poszczególnych modów Pozdro i powodzenia w dalszej pracy!
-
Cały czas świecą swiatla
Odkopię trochę temat bo wczoraj zmieniałem ten przełącznik i może komuś się to przyda - założenie włącznika A w instalacji LOW tak jak to opisał kolega wrclaguna - git - trzeba pamiętać, że ten pin 4 jest podwójny a gniazdo 11 pojedyncze także żeby to było po bożemu trzeba przelutować końcówkę. - do wyjmowania PINów polecam gruby spinacz biurowy (są takie które się nie gną jak plastelina) - po prawie godzinnej walce igłami, spiłowanymi pęsetami - najlepiej poszło właśnie spinaczem Gdyby ktoś się zastanawiał jak to dokładnie działa - fajny link z fotkami http://alexey-bass.blogspot.com/2014/05/iso-connector-pins-removal.html Pozdrawiam
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Zwykle pasuje Wymiksuję się trochę wcześniej z roboty i dotrę. Ciekawe czy znajdą się chętni
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Siema, jeśli jakiś spot szykowałby się w weekend (ten czy inny) to chętnie wpadnę
-
Spociki Łódzkie
Cześć, melduje się nowa B6 w Łodzi, chętnie wpadnę na jakiś spocik także czekam na info
-
[All B6] Fabryczny uchwyt na telefon a ładowanie USB
Cześć! Niestety nie znalazłem takiego tematu na forum (jeśli gdzieś już taki był to proszę poprawcie mnie - mam naszykowany popiół na głowę :P). Mianowicie: czy z tego fabrycznego uchwytu na telefon można jakoś "wyciągnąć" kabel usb (tylko ładowanie)? Myślę, że przyjemnie byłoby przy używaniu tego uchwytu od razu kawałek kabelka do ładowania telefonu. I drugie pytanko: czy jest tam może wystarczająco miejsca, żeby jakoś wpuścić kabel AUX zza schowka pasażera (tunel > mocowanie uchwytu > uchwyt)? Wtedy już w ogóle byłby full serwis - ładowanie i muzyka z telefonu na uchwycie. Z góry dzięki za pomoc!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Od jakiegoś czasu już zaglądam tu na forum, na początku po wskazówki kiedy jeszcze szukałem B6-tki, od niedawna już jako szczęśliwy posiadacz Avanta w nieśmiertelnym 1.9TDI W rodzinie Audi już od 7 lat, wcześniej była 80-tka B4 2.0 w Coupe. Lokalizacja: Łódź/Tomaszów Maz. Serdecznie pozdrawiam, przyjemnego modowania, niedrogich, nieczęstych napraw i szerokości