Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym się pochwalić moim prezentem na mikołaja którego sobie sam zafundowałem :wink:

Moje A4 B7 zostało wyprodukowane w 2007r 09 listopada

przebieg w dniu zakupu coś koło 226 300km na dzień dzisiejszy 228 600km

jest to sedan w wersji special edition oczywiście quattro koloru czarnego LZ9Y

Wyposażenie:

- skrzynia manualna 6-biegowa

- dzielona tylna kanapa

- reflektory bi-xenonowe skrętne

- spryskiwacze reflektorów

- światła do jazdy dziennej DRL

- komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem

- wspomaganie układu kierowniczego

- sportowa, trójramienna, skórzana, multifunkcyjna kierownica

- nawigacja MMI Audi RNS-E

- boczne poduszki powietrzne z przodu i z tyłu wraz z kurtynami

- fotele sportowe z regulacją długości podparcia ud oraz lędźwi pół skóra s-line

- podgrzewane fotele przednie

- podłokietnik z przodu i z tylu

- tempomat

- elektrycznie regulowane lusterka

- centralny zamek z pilotem

- otwieranie szyb z pilota

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

- ABS / ESP

- pełen pakiet s-line

- pakiet światło

- Bose Sound System

- klimatronik dwu strefowy

- parktronik tył

- lusterka: el. składane

- dekory wnętrza fortepian

- el. szyby

- koła zima: ori alu s-line 17", 225/45r17 sava eskimo HP

- i wiele innych których zapomniałem napisać :whistling:

Mody:

- pakiet światło zamienił się na pakiet led

- światła postojowe led przód tył

Plany:

temat morze :wink: ale w najbliższym czasie:

- felgi lato minimum 19"

- do tych felg zawieszenie mimo że jest s-line jeszcze -30mm

- światła DRL zmiana na led

- wirus

Jak na razie podstawowe rzeczy robię:

- rozrząd

- filtry oleje

-świece żarowe

- mam do wymiany chłodnicę klimy i do naprawy maskę poprzednik załatwił (parkingówka) chłodnica już jest oczywiście ori czeka na wymianę (staram się wszystko własnoręcznie robić więc troszkę czasu to zajmuje)

kilka fotek na dobry początek:

Zdj_cie2865.jpg

image.jpg

Zdj_cie2685.jpg[/url

C31439643_7.jpg

Zdj_cie2686.jpg

Zdj_cie2689.jpg

dzisiejsza wymiana świec i led przód

Zdj_cie2873.jpg

Zdj_cie2880.jpg

Zdj_cie2733.jpg

moja druga i trzecia dupeczka pierwszej nie pokażę jest tylko dla mnie :polew:

dziękuję za poświęcony czas i proszę o rady co byście jeszcze na moim miejscu zrobili

pozdrawiam

Opublikowano

Ładne czarnuchy :kox: Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu :wink:

Opublikowano

Piękny sedan i środek w piano jest :slina:

Jakieś kółko na lato na pewno się przyda.

Zetor ładny, zmień wydechy na LeoVince GP Style - robią super masakrę w tym moto :naughty: (dodatkowo parę kilo mniej)

Opublikowano

piękna sztuka no i pakiet S-line robi swoje... bezawaryjności życzę :git:

Opublikowano

Ładna sztuka. :good: Bezawaryjności! Masz już jakieś plany na felgę? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładna sztuka. :good: Bezawaryjności! Masz już jakieś plany na felgę? :wink:

co do felgi to są jakieś plany ale wszystko będzie zależeć od gotówki :slina:

Opublikowano

Jak w pakiecie to dawaj zdjecie tej pierwszej :wink::naughty: Jak sie chwalic to na calego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wymieniona chłodnica klimy + nabicie i klimatronik bangla

Zdj_cie2910.jpg

Opublikowano

oglądałem tą sztukę jak jeszcze stał do sprzedania, sporo myślałem żeby go kupić bo był lekko trącony przodem, ale cena mnie troszkę zniechęciła, ale dobrze że trafił w dobre ręce :):wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
oglądałem tą sztukę jak jeszcze stał do sprzedania, sporo myślałem żeby go kupić bo był lekko trącony przodem, ale cena mnie troszkę zniechęciła, ale dobrze że trafił w dobre ręce :):wink:

dosłownie lekko ja szukałem 3 lata swojej a4-ki międzyczasie ujeżdżając seaty

musiałem iść na kompromis

wstyd w takiej opcji nie mieć grzanych lusterek (18 zł i moje 90 min)

Zdj_cie2932.jpg

Zdj_cie2933.jpg

Zdj_cie2937.jpg

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 23:35 ----------

nowy stary nabytek :wink: Rial Norano 8.5j 19" oponki w chwili obecnej Falken Azenis FK453 225/35r19 made in japanes

zostaną na pewno odświeżone :whistling:

Zdj_cie3060.jpg

Zdj_cie3062.jpg

Zdj_cie3063.jpg

Opublikowano

Ladny s-linik ...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie3261.jpg

zmiana koloru felg taka weekendowa zachcianka (pomarańczowa perła)

Opublikowano

Ładnie się teraz prezentuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie3212.jpg

232750km.jpg

232750_turbo.jpg

nowa turbawka stara niestety się "wysrała" oczywiście własnoręcznie wymieniona

co prawda warunki spartańskie ale chęci i efekt się liczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.