Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Auto jest już w moim posiadaniu od listopada 2013 po zmianie z B6 (czas najwyższy się nim pochwalić) zakupione z przebiegiem 158 tyś, sprowadzone do kraju z Niemiec, historia potwierdzona ASO.
Rocznik 2008, modelowo 2009.

Ważniejsze wyposażenie z którym zdążyłem się zapoznać:
- silnik CAGA 143KM
- manual, 6-biegów
- reflektory Bixenon
- światła do jazdy dziennej LED
- klimatyzacja 3-strefowa
- servotronic
- fotele sportowe skóra+alcantara (elektryczne, pompowane)
- kierownica 3-ramienna, multifunkcyjna
- sportowa gałka zmiany biegów
- zmieniarka 6xCD
- immobilaizer
- alarm
- kolorowy FIS
- asystent zmiany biegów
- 4x elektryczne szyby
- navigacja MMI 2G
- elektrycznie sterowane lusterka
- lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
- nagłośnienie Bang & Olufsen
- Audi Side Assist (asysten pasa ruchu)
- Audi Parking System (tylko tył)
- poduszki powietrzne
- ISOFIX (przód+tył)
- ABS
- ESP
- EBD
- ASR
- Coming Home/Leaving Home
- pakiet oświetlenie
- srebrne relingi dachowe
- pakiet chrom
- dekor wewnętrzny - aluminium
- elektrycznie otwierana i zamykana klapa tył
- czujnik zmierzchu
- czujnik deszczu
- centralny zamek z funkcją uchylania/domykania szyb
- elektryczny hamulec ręczny
- wyłącznik AIR BAG pasażera
- podłokietnik przód
- podłokietnik tył
- 3 gniazda zapalniczki (przód, podłokietnik, bagażnik)
- gniazdo 230 V
- wyjście AUX w podłokietniku.
- dzielona tylna kanapa.
- zestaw naprawczy + Kompresor
- koła zimowe- 225/55/16

DSC_0929.jpg

DSC_0930.jpg

DSC_0931.jpg

DSC_0935.jpg

DSC_0936.jpg

DSC_0935.jpg

DSC_0932.jpg

DSC_0934.jpg

Plany na przyszłość (MEGA skromne)...
- oświetlenie wew+tablica rejestracyjna LED (zrobione - moduły od TOMNIKa)
- polskie menu MMI (zrobione)
- koła na lato - 18" (zrobione)
- LED CREE w halogeny (zrobione)
- ring A5 na maskownicach halogenów (zrobione)
- chromowane końcówki tłumika S-line (zrobione)
- listwy progowe S-line
- lampa tył - LED lub NEON ???
- program (jak moja wiedza będzie wystarczająca na temat ślizgającego się sprzęgła)

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

Szerokości i bez awaryjności fajna B8

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak się nazywa ten kolor ? Na 2 zdjęciu ładnie wygląda.

Dobre wyposażenie :thumbup1:

(poza kołpakami :grin:)

Opublikowano

Kołpaki piękne :) może szukasz alumków mam na sprzedaż 19cali i 17cali. Dlaczego ma tylny zderzak od polifta ? jakaś przygoda z tyłu była ?

Opublikowano
  • Autor
Kołpaki piękne :) może szukasz alumków mam na sprzedaż 19cali i 17cali. Dlaczego ma tylny zderzak od polifta ? jakaś przygoda z tyłu była ?

No patrz co za hicior...i znów dowiaduje się czegoś nowego o moim aucie, faktycznie przygoda z tylu była, jednak nie bylo tragedii...:$

Jeżeli chodzi o Twoje felgi, ślinie się na nie jak tylko po raz pierwszy oblukalem profil Twojej "czarnuli" sa śliczne i nie powiem ze nie jestem zainteresowany jednak muszę jeszcze troszeczkę odczekać na przypływ odpowiedniej porcji "dutków":D

Opublikowano

Szerokosci kolego! Fajnie, ze masz klape elektryczna, choruje na to ale troche to kosztuje :facepalm: chyba, ze zamienisz sie :grin: ja Ci dam Lampy LED tyl, bo mam na zbyciu, a Ty mi graty z klapy hahaha zartuje, ale jakbys chcial ledy to daj znac. Gratuluje zakupu!

Opublikowano
  • Autor

Pieron PW

Opublikowano
Kołpaki piękne :) może szukasz alumków mam na sprzedaż 19cali i 17cali. Dlaczego ma tylny zderzak od polifta ? jakaś przygoda z tyłu była ?

No patrz co za hicior...i znów dowiaduje się czegoś nowego o moim aucie, faktycznie przygoda z tylu była, jednak nie bylo tragedii...:$

Jeżeli chodzi o Twoje felgi, ślinie się na nie jak tylko po raz pierwszy oblukalem profil Twojej "czarnuli" sa śliczne i nie powiem ze nie jestem zainteresowany jednak muszę jeszcze troszeczkę odczekać na przypływ odpowiedniej porcji "dutków":D

Co tam foty na żywo wygląda kozak. Jak jesteś zainteresowany pisz na pewno z kasą się dogadamy ;)

Opublikowano
:thumbup1: powodzenia w modzeniu masz pole do popisu:wink: i gumowych słupów:wink:
Opublikowano

Fajna sztuka! :good: Plany w dobrą stronę. Jak trafią lampy na tył zmieni się autko na +, dodatkowo większe koło i będzie coraz lepiej. :wink4: Powodzenia!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła będą obowiązkowo jak narazie czas przygotować się do zmiany oleju+komplet filtrów. Dzięki za opinie oraz cenne wskazówki.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Efekty oświetlenia led modulami od kolegi Tomnika...barwa światła 6000K

yne5eduh.jpgute2yvy4.jpgy3ade7uh.jpgetuna5yr.jpgagymu3ed.jpg

Opublikowano

No i powoli maszyna rezania rusza:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

ja kupiłem od kolesia z Zabrza i lubia pomigac jak właczam autko :kwasny: tylko te na podsufitce ehhh. Fajnie te Ledy wyglądają, ostatnio tez wsadzałem do podświetlenia nóg, przód i tył, naprawde fajny efekt. Kaju LEDy tył czekają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ledy od Tomnika robią robotę i nie ma z nimi żadnych niespodzianek. Co do ledów na tył to jak najbardziej temat do ogarnięcia jednak w pierwszej kolejności felga musi wjechać i to obowiazkowo jak najszybciej bo na te moje "urocze" kołpaczki już patrzeć nie mogę...:thumbdown:

Opublikowano

siemanko co to znaczy modelowo 2009 jak rocznik jest 2008

przeciez te audi produkuja od 2007 wiec jest to model od 2007 tak???? {czy rocznik 2008 rozni sie czyms od roku poprzedniego od swojego modelu b8? gdyz nie rozumiem tych opisów ,,modelowo,,

p.s. powodzenia z autkiem sam czaje siei tez na b8 w kwietniu :) i chyba tez wypadnie na DE. POZDRAWIAM.

Opublikowano

Modelowo 2009r tzn że z końcówki 2008r i w numerze VIN jest już 2009r

Opublikowano
  • Autor
Modelowo 2009r tzn że z końcówki 2008r i w numerze VIN jest już 2009r

Święte słowa:beer:

Opublikowano
Modelowo 2009r tzn że z końcówki 2008r i w numerze VIN jest już 2009r

:ok2: dzieki za info :) bede mial to na uwadze przy kupnie furki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to jest i led CREE w halogenach...ważne ze błędów brak

:thumbup:

gydy5aha.jpg

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 16:47 ----------

Jak się nazywa ten kolor ? Na 2 zdjęciu ładnie wygląda.

Dobre wyposażenie :thumbup1:

(poza kołpakami :grin:)

udało się namierzyć LZ9Y - Phantom Black Pearl

Opublikowano

Fajne wozidełko i wypas jest :thumbup1: Graty autka :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.