Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju


Kaju77

Rekomendowane odpowiedzi

jak znudzi Ci sie tapicerka :slina: to bede tak łaskawy dla ciebie i bez żadnych problemów oddam ci w zamian moje zwykłe naleśniki :wink:

furka bardzo ładna , powodzenia w modzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tapicerką nie ma szans, generalnie jestem w niej zakochany i to nawet bez znaczka S-Line:D co do cree to 29W i jakby co mam dwie sztuki w zanadrzu, gdyby ktoś był chętny mogę opylić z racji ze w211 nie ogarnęło tematu:banghead:

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 05:53 ----------

No to przyszedł czas na letnie felunie...jest SI, ale dystanse jak najbardziej wskazane:D

ugagyqyb.jpg

ujyqugu3.jpg

y4y3yze9.jpgqave2uva.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doszedł dystans +20mm, teraz wreszcie wygląda jak należy:thumbup:

yzamehem.jpg

ebuqegu9.jpgusa4ysan.jpg

ubyhy4eq.jpg

vuhegete.jpg

ejegare2.jpg

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 14:42 ----------

Dzięki koledze pieron82 mamy kolejnego malutkiego moda zaliczonego...dzięki Tomuś, tak jak mówiłeś nasadki robią robotę :beer:

aqepequb.jpg

Trzeba jeszcze tylko lalunie do świąt przygotować-kosmetyka jak najbardziej wskazana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnia, taka na pelnym ledzie i w automacie i odrazu ja od Ciebie przejmuje hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedł czy na zmianę...oliwa i filterki od Marcinka już są :thumbup: teraz jeszcze tylko chwila wolnego czasu na zmianę znaleźć i będzie git.

Ps. Zestaw uzupełniony w gadżety do Golfika bo dlaczego przy okazji nie ogarnąć dwóch sztuk :D

7evudybu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup dokonany. Mam mój osobisty kabelek...teraz jeszcze znaleźć trochę czasu aby uruchomić kilka nieaktywnych funkcji:rolleyes:

5ezu5ara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak tym nie chwalił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się głośno od kogo masz:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze życzliwi ludzie na tym świecie, którzy wesprą potrzebującego w potrzebie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwka i filterki wymienione, komora silnika wymyta, klima dobita i odgrzybiona, więc przyszedł czas aby znowu coś delikatnie wyrezać...maskownice halogenów już czekają na wolną chwilę

azyhyse9.jpg

I żeby nie było że klapka wlewu się nie zamyka

uzazaqu4.jpg

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 17:50 ----------

Kolejny malutki mod nam już za sobą...ededu6aj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie znalazłem chwilę czasu i udało się uruchomić parę dodatkowych funkcji, które były nieaktywne:

* Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów

* Włączenie TESTU zegarów

* Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach

* Aktywacja wskazania naładowania akumulatora

* Aktywacja wizualizacji przy sterowniku 4 kanałowym

Dodatkowo zwiększyłem moc czujnika deszczu na 71% może będzie lepiej...bo tak jakoś mizernie mi to działa. Jak nie pomoże trzeba będzie sprawdzić żel :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...