Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak znudzi Ci sie tapicerka :slina: to bede tak łaskawy dla ciebie i bez żadnych problemów oddam ci w zamian moje zwykłe naleśniki :wink:

furka bardzo ładna , powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Ilu watowe te LED Cree dawałeś?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z tapicerką nie ma szans, generalnie jestem w niej zakochany i to nawet bez znaczka S-Line:D co do cree to 29W i jakby co mam dwie sztuki w zanadrzu, gdyby ktoś był chętny mogę opylić z racji ze w211 nie ogarnęło tematu:banghead:

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 05:53 ----------

No to przyszedł czas na letnie felunie...jest SI, ale dystanse jak najbardziej wskazane:D

ugagyqyb.jpg

ujyqugu3.jpg

y4y3yze9.jpgqave2uva.jpg

Opublikowano

Bardzo ładne felgi :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I doszedł dystans +20mm, teraz wreszcie wygląda jak należy:thumbup:

yzamehem.jpg

ebuqegu9.jpgusa4ysan.jpg

ubyhy4eq.jpg

vuhegete.jpg

ejegare2.jpg

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 14:42 ----------

Dzięki koledze pieron82 mamy kolejnego malutkiego moda zaliczonego...dzięki Tomuś, tak jak mówiłeś nasadki robią robotę :beer:

aqepequb.jpg

Trzeba jeszcze tylko lalunie do świąt przygotować-kosmetyka jak najbardziej wskazana :D

Opublikowano

teraz to wygląda :wink:

Opublikowano

Bardzo ladnia, taka na pelnym ledzie i w automacie i odrazu ja od Ciebie przejmuje hehe :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to przyszedł czy na zmianę...oliwa i filterki od Marcinka już są :thumbup: teraz jeszcze tylko chwila wolnego czasu na zmianę znaleźć i będzie git.

Ps. Zestaw uzupełniony w gadżety do Golfika bo dlaczego przy okazji nie ogarnąć dwóch sztuk :D

7evudybu.jpg

Opublikowano
  • Autor

No będzie czym zimą palić :D

Opublikowano

No to się będzie działo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zakup dokonany. Mam mój osobisty kabelek...teraz jeszcze znaleźć trochę czasu aby uruchomić kilka nieaktywnych funkcji:rolleyes:

5ezu5ara.jpg

Opublikowano

Ja bym się tak tym nie chwalił :whistling:

Opublikowano

Pochwal się głośno od kogo masz:polew:

Opublikowano
Ja bym się tak tym nie chwalił :whistling:

Pewno od Ciebie :decayed: ?

Opublikowano
  • Autor

Są jeszcze życzliwi ludzie na tym świecie, którzy wesprą potrzebującego w potrzebie:rolleyes:

Opublikowano

Gratki furki :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Oliwka i filterki wymienione, komora silnika wymyta, klima dobita i odgrzybiona, więc przyszedł czas aby znowu coś delikatnie wyrezać...maskownice halogenów już czekają na wolną chwilę

azyhyse9.jpg

I żeby nie było że klapka wlewu się nie zamyka

uzazaqu4.jpg

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 17:50 ----------

Kolejny malutki mod nam już za sobą...ededu6aj.jpg

Opublikowano

ładnie to wszystko wygląda :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No to wreszcie znalazłem chwilę czasu i udało się uruchomić parę dodatkowych funkcji, które były nieaktywne:

* Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów

* Włączenie TESTU zegarów

* Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach

* Aktywacja wskazania naładowania akumulatora

* Aktywacja wizualizacji przy sterowniku 4 kanałowym

Dodatkowo zwiększyłem moc czujnika deszczu na 71% może będzie lepiej...bo tak jakoś mizernie mi to działa. Jak nie pomoże trzeba będzie sprawdzić żel :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.