Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za błedy termostat do wymiany?


grusznik86

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie skasuj i zobacz które powracają pierwsze to błędy zamka w dziwach miałem podobne u mnie siadła elektronika w samym zamku. Kolejny to odłączony głosik a błędy z sondą i wypadaniem zapłonów oraz z katalizatorem wyglądają jak by był źle wyregulowany gaz. Oczywiście jeśli posiadasz gaz jeśli nie to możesz się martwić o katalizator. jeśli chodzi o błędy związane z dziwami to równie dobrze może być brak komunikacji z modułem znajdującym się w dziwach najczęściej przecierają się przewody które idą z drzwi do wewnątrz samochodu - jeden taki przetarty przewodzik potrafi generować kupę błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17700 - przerwa w obwodzie (niebieska kostka) zabudowana na termostacie (standard)

16687 - wypadanie zapłonów, cewka na 3 cylindrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu opisałem proces naprawy termostatu.

Nie jest to trudne wystarczy zdjąć gniazdo i polutowac dwa kabelki i potem ponownie poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jezdzac bez naprawy nic sie nie dzieje, to tylko elektronika ? duzy obieg otwiera, prosiłbym o info co konkretnie zrobić z termostatem co polutować która kostka jakie kolory przewodu, no i gdzie szukać termostat bo od góry o nie widze :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się że jak masz uszkodzony ten element na termostacie to automatycznie załącza się wentylator na chłodnicy. Sprawdź czy nie masz tak u siebie. Miałeś wykasować błędy i powiedzieć które powracają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...