Skocz do zawartości
IGNOROWANY

speedalarm.pl - telefon sposobem na fotoradary?


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Natknąłem się dzisiaj przypadkiem na coś takiego:

http://www.speedalarm.pl/

Darmowy program na telefony komórkowe spełniający funkcję cyfrowego CB Radia - antyradaru. Użytkownicy w czasie jazdy mają stałą łączność z innymi kierowcami w drodze. Dzięki temu mogą wymieniać się informacjami o "suszarkach", fotoradarach i niebezpiecznych miejscach. Program współpracuje z odbiornikiem GPS, dzięki czemu dokładnie wie, kiedy kierowca zbliża się do radaru i ostrzega z wyprzedzeniem kilkuset metrów przy pomocy sygnału dźwiękowego.

Co o tym myślicie? Używał już ktoś kiedyś tego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś już o tym czytałem... czy to zda egzamin nie wiem :rolleyes: , ale nie wydaje mi się żeby ktoś kto akurat minął suszarkę, łapał odrazu za komórkę żeby poinformować o tym innych :cool1: , trzeba by mieć naprawdę dobry dzień żeby się chciało ...tymbardziej ze trzeba by to było zgłaszać przez sms'a co w czasie kierowania nie jest dobrym pomysłem bądź też dzwonienia itd... może pomysł dobry ale czy coś z tego wyjdzie to się okaże....

ja osobiście wole automape (przypominanie o zainstalowanych juz fotoradarach bądź częsciej stojących panach suszących :wink4: ) + oczywiscie CB radio gdzie można się dowiedzieć dużo interesujących rzeczy :), fakt że jest to droższa zabawa...ale jak sie często jeździ w dłuższe trasy czy poza miasto taki zestawik jest bardzo przydatny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suszarki w niestandardowych miejscach - cb, a na fotoradary: nawigacja z regularnie wgrywanymi punktami POI (aktualizacje dostepne codziennie), ktore ostrzega takze, np. o mozliwym samochodzie z videoradarem czy tez mozliwej kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...