Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sprawdzić czy mam podgrzewane fotele ??


peja1000

Rekomendowane odpowiedzi

Tak musi mieć 2 osobne przyciski , eh i nie masz pełnej opcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem a4 98 p[ełna opcje i nie wiem czy ma siedzenia podgrzewane czy musi miec osobny przycisk

musz byc dwa ... dla kazdej doopy osobno .... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "odgrzeje" temat ;)

Czy istnieje możliwość aby fotele były przystosowane do grzania (miał maty itp) a nie były tylko podlączone, bo ktoś np. w opcji ich nie wybrał ?(oczywisice na panelu klimy nie ma sterowania nimi). Chodzi o A4 b7 fotele z pakietu sport. Pytam bo spotkałem się już w aucie montując takie rzeczy jak tempomat czy odblokowując FIS, z tym że opcja faktycznie jest tylko trzeba ją uruchomić. Pytanie nasunęło mi się gdyż planuje wsadzić nawigacje a co za tym idzie wymagana będzie wymiana panelu klimatronika (a te do koszy 2DIN praktycznie zawsze mają sterowanie pod grzane stołki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "odgrzeje" temat ;)

Czy istnieje możliwość aby fotele były przystosowane do grzania (miał maty itp) a nie były tylko podlączone, bo ktoś np. w opcji ich nie wybrał ?

Taka opcja jest niemożliwa, chyba że ktoś wcześniej wymieniał stołki...

Fajnie by było dostać taki "nadziany" samochód i poodblokowywać sobie dodatkowe opcje podłączając vag'a lub kupując jakąś tam manetkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.

Choć kupując kiedyś TV, wystarczyło że wgrałem mu nowsze oprogramowanie i odblokowałem mu tym samym oglądanie filmów z pendriva. A ta opcja była wtedy dodatkowo płatna.

Czasami sie zdarza ze auto moze miec pociagnieta instalacje pod daną rzecz a tej rzeczy de facto nie mieć.

To samo - co jest z oświetleniem nawiewów, wizytownika itp. Nie kazdy ma pakiet oświetlenie a niektórzy mają nawiewy podświetlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło :)

Ale widać w przypadku foteli może nie być tak różowo jak było z tempomatem i fisem ;P Szkoda bo pozostaje rezanie obecnego panelu klimy aby uniknąć stanu gdzie w panelu będzie sterowanie grzanymi stołkami, których nie ma :) może być to troche kłopotliwe potem przy sprzedaży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...