Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3


okopa3

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałbym Wam przedstawić moją Audinę :)

o mnie (nudne): od zawsze zakochany w VAG, pierwsze autko w 2008 VW Golf mk2 GTI 16V US (skóra, klima itd), rok później kupiłem Golfa mk3 w dieslu (mam do dziś), w kolejnym roku kupiłem Golfa mk1 cabrio (w trakcie swapu), następny rok Polo 86c2f (miał być do kjs, ale buda się rozlazła), kolejny rok bmw e46 (żałuję do dziś, nigdy więcej takiego szrotu, grubo mnie ukarała za zdradę marki), w grudniu 2013 kupiłem A4 :D

HISTORIA

Autko sprowadziłem sobie w grudniu ubiegłego roku, zrobiłem już parę tysięcy km i jestem bardzo zadowolony. Szukając auta wiedziałem, że będzie BOSE, S-line, 3.0 TDI, quattro i manualna skrzynia. Marzenia o A5 zabiły ograniczenia finansowe, A8 i A6 ciężko było znaleźć w dobrych pieniądzach, więc wybrałem A4- wg mnie fajny kompromis między ceną, mocą, wyposażeniem itd :) Na pierwszy ogień poszły filtry, olej i oponki. wybrałem Falkeny i jest spoko :)

PODSTAWOWE DANE

marka/model: AUDI A4 B7

rodzaj nadwozia: Avant

rok produkcji: 2006

kolor: Misanorot Perleffekt (czerwony)

SILNIK/NAPĘD

rodzaj paliwa: diesel

pojemność skokowa: 3.0 V6 24V ASB

typ napędu: quattro

skrzynia biegów: manualna, 6 biegowa

ŚRODEK

jak to s-line..

pakiet schowki

pakiet oświetlenie

samościemniające lusterko wsteczne

2 podłokietniki

czarny sufit

czarna skóra Valcona z tłoczeniami S line

przednie fotele podgrzewane z el. regulacją odcinka lędźwiowego, kierowca full elektryka

ISOFIX

BOSE

RNS-E

2-strefowy climatronic

el szyby i szyberdach

BUDA

S line

xenon plus - (bi-xenon skrętny + spryski lamp)

day light z coming home

ciemne szyby

ZAWIESZENIE/KOŁA

zawieszenie S line

koła zima S line 17

opony zima falken 235/45

koła lato ASA GT4 19 x 8,5 - felgi świezo przywiezione, trzeba je ogarnąć

opony lato na razie brak

PLANY

CB radio President Teddy + sirio ml 145 (zrobione)

uchwyt do telefonu + grucha cb w miejscu fabrycznego uchwytu do tel (w trakcie)

zmiana softu silnika (zrobione)

ogarnąć ASA

gwint

tuner dvb-t (zrobione) (trzeba dokupić lepsza antenę)

dokladka cupra R

lampy przednie smoked

lampy tylne dectane - takie paski jak w A3 sportback

detaling

FOTKI

6342.jpg k4pr.jpg qjkx.jpg rpxk.jpg w8t8.jpg xjey.jpg z5g2.jpg

fotki jeszcze z grudnia, zaraz po sprowadzeniu

pozdrawiam okopa3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wysyp 3.0 :decayed: Nie wkładaj tych tylnych dectane, fabryczne są najładniejsze. A tym bardziej przednich nie zmieniaj jak masz skrętne bixenony, jeśli dobrze zrozumiałem, że tez zamienniki chcesz (chyba że chodzi o pomalowanie środków). Program jak Ci wyszedł na hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program 274PS i 596Nm, ale chce zrobic korektę jak wywalę DPFa i zrobię wydech - naoglądałem sie na youtubach jak to może brzmieć i też chce :naughty:

dectane stoją pod znakiem zapytania, jeślibym montował to i tak troszkę przemodzone,

przednie to skrętny BI i jedyne co chce z nimi zrobić to pomarańczowy kierunek out i część chromów zamalować na czarno

kupiłem sobie takie "bezramkowe ramki" bo nie chciałem kleić tablicy do klapy i po długich namowach pani mi zrobiła tabliczkę z ksywą :decayed:

(jak ktoś chętny to mam więcej "ramek" )

p721.jpg j2f5.jpg

po założeniu na audinę

3s46.jpg 9an3.jpg

nienawidzę takiej zimy :facepalm: jak zima to śnieg i zabawa, a w tym roku to tylko auto uwalone tak że wstyd jeździć

7ryv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niutów już chyba max granica jak na fabryczne sprzęgło, ciekawe ile wytrzyma z takim momentem :whistling: Wykres masz? Ta ramka jest na taśmę dwustronną? Myślisz, że nie zgubisz tablicy po deszczach/myciu? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niutów już chyba max granica jak na fabryczne sprzęgło, ciekawe ile wytrzyma z takim momentem :whistling: Wykres masz? Ta ramka jest na taśmę dwustronną? Myślisz, że nie zgubisz tablicy po deszczach/myciu? :decayed:

wykres gdzieś w de mi zaginął :/ ale dość ładnie wyglądał. widziałem co 600Nm zrobiło z seryjną skrzynią, nie było wesoło. wydech to bardziej ze wzgl na efekty dźwiękowe, jak na mój gust nie ma sensu się pchać w większą moc, bo i tak zawsze będzie za mało, 270 kuca wystarczy żeby dobrze wyprzedzić, a ja chce żeby autko dobrze wyglądało

na fotkach to słabo widac, ale tablicę przytrzymują po 2 takie małe "łapki", taśma w sumie tam jest niepotrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Kolorek. Motor i moc. :wink: Co do planów to tyle lampy odpuść i albo rezaj z A6 (ja mam takie, możesz zerknąć) albo zostaw tak jak jest.:wink: REeszta Planów na plus. Powodzenia w realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audina dostała tunerek DVB-T WIWA HD50 + unlock box z kablem od kolegi o nicku Woszu :)

halterek do telefonu doposażony w kabelek ładujący, niżej (w drugiej dziurze po starym adapterze telefonu) wyłazi kabel gruchy - będzie dorobiony jeszcze halterek do gruchy ale to jak wymyślę jak go zrobić, żeby można było używać schowka :)

foteczki:

rozbieramy :)

xzql.jpg

kabelki

b83f.jpg

a tak w schowku - maskowanie będzie poprawione :P

4vu9.jpg

na górze dynda kabel do telefonu, na dole kabel z cb, na drugim foto podczas poprawiania, bo ochydnie wyglądała ta wtyczka, nie mam pojęcia czemu tak zrobilem :facepalm:

s0jx.jpg c0rf.jpg

pierwsze odpalenie :)

ewii.jpg

pozdro :D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z okolic. A jednak powrót do Vag-a:D I tak trzymac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak powrót do Vag-a:D I tak trzymac:)

VAG zawsze w moim sercu :P beemka to była chwila słabości, okazja cenowa itd

takie male spy foto z przymiarki, jak narazie jest pomysł żeby je tak pomalować (wnęki srebrne, fronty poler)

hd9o.jpg

takie 2 skromne shoty (niestety gleba tylko w ps :( )

4jwn.jpg zw30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No No ladne kolka;-) Ten kolor jest przezajebisty i ten schwarz pakiet;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznota:slina: Kolorek bomba, wg. mnie jeden z trzech najładniejszych w Audi.

Nie pchaj się w Dectane. Jak diody, to tylko te z A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt się zapowiada :kox: Czerwony kolor z czarnymi dodatkami zawsze mi się podobał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy juz slyszeliscie ale nasz forumowy kolega Szymon zginął w sobote w nocy w wypadku pod Pilznem w Czechach. Wracał z pracy z Niemiec. Jak widac na portalach informacyjnych polacy nie zostawiaja na nim suchej nitki:( Ponoc czeska policja lekko przerobila przebieg wydarzen po swojemu. Niestety nic mu juz życia nie zwróci. Najszczersze wyrazy wspóczucia dla rodziców i dziewczyny, a Szymonowi życze Wiecznego Odpoczynku [*]

Polák v audi předjížděl přes plnou, jeden mrtvý a pět zraněných – Novinky.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] Moje kondolencje...

Mam nadzieje ze pasażerowie szybko dojdą do zdrowia. Niestety miejsce i okoliczności zdarzenia są dosyć jednoznaczne...Mam nadzieje ze da nam to wszystkim do myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem info o tym wypadku, ale nie skojarzyłem z forum.

Wielka szkoda, kondolencje rodzinie i znajomym.

PS: ja tych komentarzy niedowartościowanych ludzi nie czytam, szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...