Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"


Daniel871

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny avancik z pakietem od eski mimo że kle kle :decayed:

Cóż to za felgi ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie montowalem wiec Ci raczej nie udziele odpowiedzi na to pytanie, jedyne co mnie interesowalo to to ze sa ladne i maja poduchy ;)

jesteś w stanie zrobić fotke jak to wszystko wygląda pod siedzeniem ? i podesłać mi na maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie montowalem wiec Ci raczej nie udziele odpowiedzi na to pytanie, jedyne co mnie interesowalo to to ze sa ladne i maja poduchy ;)

jesteś w stanie zrobić fotke jak to wszystko wygląda pod siedzeniem ? i podesłać mi na maila ?

zobacze co sie da zrobic.

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Na fotkach kiepsko co widac, musialbym w dobra pogode zrobic bo malo co widac ale moze cos zobaczysz

2014_02_12_16_58_57.jpg

2014_02_12_16_59_33.jpg

2014_02_12_17_00_25.jpg

2014_02_12_17_01_37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak zerknolem na silnik no i nuda wialo pod maska, wpadlem na maly pomysl i zrealizowalem: obudowa pod kolor samochodu i czerwony napis :P

2014_02_14_19_12_29.jpg

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

bardzo ładny egzemplarz :decayed: dużo Cię kolego kosztował wydech x2? :slina:

No wydalem ponad 1000 za sama robocizne, wyzej sa fotki jak to wyglada pod spodem itd no i plus koncowki co juz mialem kupione wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak zerknolem na silnik no i nuda wialo pod maska, wpadlem na maly pomysl i zrealizowalem: obudowa pod kolor samochodu i czerwony napis :P

http://s29.postimg.org/h2qna3s43/2014_02_14_19_12_29.jpg

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

bardzo ładny egzemplarz :decayed: dużo Cię kolego kosztował wydech x2? :slina:

No wydalem ponad 1000 za sama robocizne, wyzej sa fotki jak to wyglada pod spodem itd no i plus koncowki co juz mialem kupione wczesniej

dobry mod z osłoną, u mnie to samo od 3 miechów i nawet więcej w kolorku:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez chyba sie wezme troche za wyglad silnika, na wiosne te wtryski z 2.5 przelot turbina itd niech troche lata bardziej chodzi tak nie ma zlem usze przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia, nie wiele widać... ale widać.. :) jak byś robił zdjęcia przy lepszym świetle to zrób foto przedniego mocowania.

Ale po tych zdjęciach już widze, że fotele całe zmienione, ciekawe tylko czy bardzo rzeźba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zdjęcia, nie wiele widać... ale widać.. :) jak byś robił zdjęcia przy lepszym świetle to zrób foto przedniego mocowania.

Ale po tych zdjęciach już widze, że fotele całe zmienione, ciekawe tylko czy bardzo rzeźba..

Jak bede mial chwile i bedzie jeszcze jasno to zrobie lepsze fotki moze jakas latarke jeszcze wezme.

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 20:02 ----------

2014_03_01_13_46_29.jpg

2014_03_01_13_46_43.jpg

2014_03_01_13_58_21.jpg

Dzisiaj postanowilem troszke zaszalec i rotor polecial w fioletowy metalik ;)

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 19:37 ----------

Aktualne :kox:

P1000433222.jpg

P1000537333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka. Podoba mi sie ten wydech:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no graty tak utrzymanego sreberka, niezle sie prezenci :slina: z ta dwururka zadek klasa. tez planowalem ale pozniej odpuscilem temat. duzo trzeba sie tam wciac ? bo mam butle LPG w kole i zastanawiam sie czy by dalo rade :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tylko, zeby rura nie wystawala calkiem, troche wpusc i bedzie ok, mi by weszlo kolo zapasowe jeszcze tyle ze mam 16 zapasowa wiec juz problem mam ale mniejsza by wlazla troche wystaje to korytko wewnatrz powyzej tej gwiazy w srodku jakies 1-2 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avancik i fajnie zrobiony powodzenia w modach. Telewizorek dla dzieciaczka bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb oblukane auto, tył mega, przod zmień strony zaslepek spryskow, reflektory i gril od eski wtedy będzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...