Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z płynem hamulcowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od miesiąca zaobserwowałem ubytek płynu hamulcowego zaś od 2 tygodni co 3 dzień muszę dolewać płynu hamulcowego.

Pedał hamulca jest taki jak zawsze nie ma z nim problemu.

Co może być przyczyną tego ubytku??

Opublikowano

Dziura w ukladzie

Czego sie spodziewales ???

Auto na podnosnik i szukaj gdzie cieknie

Opublikowano

Witam kolegów. Otóż w moim Audi mam podobny problem, ubytek płynu hamulcowego od jakiegoś czasu i dziś po głębszej analizie odnalazłem przyczynę wycieku... na przedstawionej później fotce płyn wycieka z pod tej śruby zaznaczonej na czerwono...... proszę uświadomić mnie co znajduje sie w tym miejscu, pod ta śruba??? czy jest tam może jakaś uszczelka? oring????problem występuje z obu stron Audi z tylu.....

DSC_0001.jpg

z góry dziękuje za pomoc :) i pozdr.

Opublikowano

W zacisku oringi ale czy wymiana Ci coś pomoże? Wątpliwa sprawa.

Pewnie DOT4 stary i korozja z wody zrobiła swoje.

Opublikowano

Co w tym wypadku??? Wymiana na nowe całości??? Wymiana samych oringow nie rozwiąże problemu???

Opublikowano

Moge Ci je zregenerowac razem z jarzmami

Opublikowano

sama wymiana oringów nie pomoze???? mozna dostac do tego jakis zestaw naprawczy????

Opublikowano

Masz zezarta os w mechanizmie recznego trzeba ja wymienic

Same rozbieranie a potem skladanie zacisku tez nie jest proste

Opublikowano

to nie cieknie spod śruby tylko z pod uszczelnienia które się znajduje pod tymi "blachami" od ręcznego jeśli nie robiłeś nigdy zacisków to się za to nie bierz, bo trzeba miec pojęcie bez urazy oczywiscie :decayed:, zestawy naprawcze oczywiscie istnieją ale i przy wymianie uszczelnień trzeba zachować sie profesjonalnie. A w twoim przypadku pewnie trzeba bądzie napawać sworzeń a i on musi miec odpowiednią chropowatosc bo uszczelnienie po nim "chodzi"

Opublikowano

śruby są zapieczone i nie rób tego sam

Opublikowano

Polecam filmik. Może sie komuś przyda.

Opublikowano

świetny filmik, myślę ze naparwde przydatny, mam zamiar zabrac sie do samodzielnej regeneracji, zakupiłem juz kompletne zestawy naprawcze, przeraza mnie tylko fakt zapieczonych śrub i konsekwencji jakie mogą z tego wyniknac, ale moze nie bedzie tak najgorzej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.