Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Opublikowano

Andrzej sprzedał Ci koła ? :grin:

Opublikowano
  • Autor
Andrzej sprzedał Ci koła ? :grin:

nadarzyła się okazja, a że mi się bardzo podobały to wziąłem bez zastanowienia :wink:

Opublikowano

Koła bardzo fajne :) trzeba było brać jeszcze sprężynki :P

Opublikowano
  • Autor
Koła bardzo fajne :) trzeba było brać jeszcze sprężynki :P

jakbym słyszał Andrzeja :facepalm::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Teraz z tą piekielną mocą masz problem ze świateł ruszyć :grin:

Opublikowano
  • Autor
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Teraz z tą piekielną mocą masz problem ze świateł ruszyć :grin:

Tomek i po co brudy wywalasz na forum :facepalm::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

nawet nie mów różnica między starymi 18" a nowymi 19" przy tej mocy kolosalna niestety na minus. ale idzie to po jakimś czasie rozkulać i nawet jedzie :grin::grin::grin: . program koniecznie trzeba zrobić

Opublikowano
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Co za padło :sick3::facepalm::decayed: może kiedyś będzie z tego fajne auto ,ale jak na razie to kupa złomu na fajnych alusach i głośnikach- maskownicach banga:thumbup: Pobyt w Rzeszowie :whistling: mam nadzieje swoje zrobi :decayed: bo teraz to bida z nędzą :thumbdown: a najgorsze w tym że takie sieroty jak ty mają b8 :grin::grin: :decayed: ty się fajnie w lanosie prezentujesz :slina::shock3::grin::grin::grin:

Opublikowano
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Co za padło :sick3::facepalm::decayed: może kiedyś będzie z tego fajne auto ,ale jak na razie to kupa złomu na fajnych alusach i głośnikach- maskownicach banga:thumbup: Pobyt w Rzeszowie :whistling: mam nadzieje swoje zrobi :decayed: bo teraz to bida z nędzą :thumbdown: a najgorsze w tym że takie sieroty jak ty mają b8 :grin::grin: :decayed: ty się fajnie w lanosie prezentujesz :slina::shock3::grin::grin::grin:

umarłem

Opublikowano
  • Autor
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Co za padło :sick3::facepalm::decayed: może kiedyś będzie z tego fajne auto ,ale jak na razie to kupa złomu na fajnych alusach i głośnikach- maskownicach banga:thumbup: Pobyt w Rzeszowie :whistling: mam nadzieje swoje zrobi :decayed: bo teraz to bida z nędzą :thumbdown: a najgorsze w tym że takie sieroty jak ty mają b8 :grin::grin: :decayed: ty się fajnie w lanosie prezentujesz :slina::shock3::grin::grin::grin:

Ujus co Ci moge powiedzieć. Nie od razu Rzym zbudowali. A i z tego zrobimy auto. I tak Cię lubia

Opublikowano
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Co za padło :sick3::facepalm::decayed: może kiedyś będzie z tego fajne auto ,ale jak na razie to kupa złomu na fajnych alusach i głośnikach- maskownicach banga:thumbup: Pobyt w Rzeszowie :whistling: mam nadzieje swoje zrobi :decayed: bo teraz to bida z nędzą :thumbdown: a najgorsze w tym że takie sieroty jak ty mają b8 :grin::grin: :decayed: ty się fajnie w lanosie prezentujesz :slina::shock3::grin::grin::grin:

Ujus co Ci moge powiedzieć. Nie od razu Rzym zbudowali. A i z tego zrobimy auto. I tak Cię lubia

żeby z tego zrobić auto :whistling:to jeszcze mój silnik musisz kupić :grin::decayed: bo resztę już masz :decayed: teraz to nie będzie twoje auto:whistling: tylko nasze :a4fan::banan::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

To ze Cię lubia nie oznacza że sie byda dzielił wszystkim. Patrz co zrobiłeś ze swoją kasia. Do mojej będziemy tylko wkładać

Opublikowano

Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują:naughty::polew:

Opublikowano
Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują:naughty::polew:

main mi ją rozebrał do serii :facepalm::decayed:

Opublikowano

spokojnie main ma jeszcze kilka pomysłów coś jeszcze z niej wyciągnąć hehe krąży jak sęp obok kasi ;p za chwile i dywaniki zabierze :decayed:

Opublikowano

a mój carbon kto zabrał :facepalm:

Opublikowano

zgadnij kto ..... Main nic nie odpuści ja ledwo wyrwałem mu z rąk lustra z esy hehhe :decayed:

Opublikowano

Czyżby jakieś zyski płacili u was :grin:

Opublikowano
  • Autor
Czyżby jakieś zyski płacili u was :grin:

no niestety nie chcą nic płacić :facepalm:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:50 ----------

Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują:naughty::polew:

main mi ją rozebrał do serii :facepalm::decayed:

ujuś Ty mosz dożywotnio moja zgoda żeby se w niej posiedzieć :wink:

---------- Post dopisany at 03:06 ---------- Poprzedni post napisany at 02:54 ----------

spokojnie main ma jeszcze kilka pomysłów coś jeszcze z niej wyciągnąć hehe krąży jak sęp obok kasi ;p za chwile i dywaniki zabierze :decayed:

fakt pomysłów jeszcze parę jest. niektóre się rodzą się przy kawie u Andrzeja :naughty:

---------- Post dopisany at 03:20 ---------- Poprzedni post napisany at 03:06 ----------

Biedna ta Kasia tylko jej wkładają i wyjmują:naughty::polew:

Andy byl pomysł zamiany karoserii i wzięcia calej kasi :facepalm::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.