Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłaj na maj !!

raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły :decayed:

Daj Pan spokój .....niech wysyła...będzie na PO ,że znowu się nie dostał :D
Artur nie stresuj już Andego bo nie będzie mógł spać.

Ale jedno jest pewne. W kategorii oświetlenie chłop nie ma sobie równych ;-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wczoraj taki przebieg się pokazał

2akh21i.jpg

Ty masz nerwy ....już 2 raz to na tym liczniku oglądasz :)...w tym niemiec raz :) ..... też 3 lata temu jako pierwszy :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i wczoraj taki przebieg się pokazał

2akh21i.jpg

Ty masz nerwy ....już 2 raz to na tym liczniku oglądasz :)...w tym niemiec raz :) ..... też 3 lata temu jako pierwszy :grin:

ale każdy z nas ma okazję przeżyć to swoje pierwsze 180 :grin: :grin: :grin:

I w dodatku jeszcze jedzie :decayed:

:thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób cofkę żeby następny właściciel też miał swój pierwszy raz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę było spokoju i przypomniało mi się ze miałem kupione dywaniki. tak mnie kiedyś podkusiło kupić podróbki ze znaczkiem S line, ale daleko im do ori

5xk6mu.jpg

k2mu5d.jpg

a dziś poszło coś grubszego z czego jestem bardzo zadowolony a przejechałem z nią zaledwie kilka km i czuć różnicę. wpadła poliftowa kiera cięta S line z białą nicią

stara S line

rtq837.jpg

2dcix69.jpg

i nowa :decayed:

8xo9z8.jpg

2zsa2b5.jpg

no i kto by ja mógł montować jak nie mój nadworny rezacz przyjęty na 1/8 etatu. od razu wyrwał mi ją z ręki i powiedzial " nie wiesz jak ją zamontować to się nie chytej bo jak zwykle spierd...sz " :wink::grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

5dw39v.jpg

i zaś cza siedzenie prać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja u siebie tez będę zmieniał niedługo i zastanawiam się czy rowerowy wystarczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz dobre ubezpieczenie to se nowe zęby zrobisz :decayed: fajki nie zdążyłem wypalić a ten miał temat ogarnięty. stwierdził, że pieniędzy i strachu nie ma. a myli się jak saper tylko raz :grin: :grin: :grin: :grin: :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdził że woli bez :grin: :grin:

Jak tak będzie do tematu podchodził....to tylko czekać jak zaś w pieluchy wskoczy :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedł w klapkach?! a jak B7 z Arturem do mnie jechali to bez butów! :decayed:

kierownica miodzio! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kask gdzie? :decayed:

ma tak długą przedłużkę, że spokojnie mógł z tylnej kanapy kręcić :grin:

Czwórka ogólnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdził że woli bez :grin: :grin:

Jak tak będzie do tematu podchodził....to tylko czekać jak zaś w pieluchy wskoczy :grin:

Ten temat żyje dzięki Andrzejowi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdził że woli bez :grin: :grin:

Jak tak będzie do tematu podchodził....to tylko czekać jak zaś w pieluchy wskoczy :grin:

Ten temat żyje dzięki Andrzejowi :grin:

no nie da się ukryc. i ciągle się zastanawiam dlaczego tak jest :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

teraz się chłop uspokoil bo wcześniej zamawiał cos do mojego auta i telefonicznie informował że mam kasę przywieść bo paczka idzie :facepalm:

wszedł w klapkach?! a jak B7 z Arturem do mnie jechali to bez butów! :decayed:

kierownica miodzio! :kox:

bo wlazł nie do swojej. popatrz co nanosił tymi laczami menda jedna, a takie ładne nowe były

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jak co 10kkm dziś wymiana oliwy i filtrów

4hxml4.jpg

23gz2mb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę było spokoju i przypomniało mi się ze miałem kupione dywaniki. tak mnie kiedyś podkusiło kupić podróbki ze znaczkiem S line, ale daleko im do ori

5xk6mu.jpg

k2mu5d.jpg

a dziś poszło coś grubszego z czego jestem bardzo zadowolony a przejechałem z nią zaledwie kilka km i czuć różnicę. wpadła poliftowa kiera cięta S line z białą nicią

stara S line

rtq837.jpg

2dcix69.jpg

i nowa :decayed:

8xo9z8.jpg

2zsa2b5.jpg

no i kto by ja mógł montować jak nie mój nadworny rezacz przyjęty na 1/8 etatu. od razu wyrwał mi ją z ręki i powiedzial " nie wiesz jak ją zamontować to się nie chytej bo jak zwykle spierd...sz " :wink::grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

5dw39v.jpg

i zaś cza siedzenie prać :facepalm:

Kupił byś chłopakowi jakąś koszulkę bo chyba go nie stać, zawsze na golasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ostatnie jego zdjęcie które jest w tym wątku, bo faktycznie się bardziej spuszczacie nad nim niż nad autem :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Andy chłop ma trochę gorsze dni i widzisz jak to się kończy. no chyba masz rację i trzeba mu będzie kupić jakąś na chłodniejsze dni. najlepiej z napisem "I :giveheart: LEON" :whistling::whistling::whistling::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...