Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi; błąd 561


CrazyChazz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mógłby ktoś rzucić okiem na te logi? Mam problem z P561 na obu paliwach i wydaje mi się, że na górze przepływka mierzy za mało. Byłbym wdzięczny za każdy pomysł.

Pozdrawiam.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odmę mam na zimę całkiem zdjętą bo już drugi rok z rzędu mi zamarzła. Mam zrobione odejście do butelki a króciec w dolocie jest zatkany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu pojechałbym do gazownika. U mnie też wywalało te błędy póki nie został wyregulowany LPG z podpiętym VAGiem i zrobionymi korektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawiało się na PB, a po regulacji LPG ustało.

Przypadek? Może i tak być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Emejcz w jakim zakresie obrotów wyrzucało Ci ten błąd i przy jakich korektach. Bo dziś robiłem jeszcze log grupy 7 i 8 i znalazłem pewien paradoks. Dziwny objaw jest taki, że cały tydzień jeździłem do roboty, z tym, że bez pałowania( mam 3 km i nim silnik się nie zagrzeje nie jeżdżę dynamicznie) i żadnego błędu nie pokazał. Dopiero dziś po zrobieniu pierwszego loga, oczywiście na benzynie, wyrzucił to co zawsze. (561) Zanim zlogowałem silnik jechałem kolo 7 km też na PB na odpowiedni odcinek drogi. Ktoś ma jakiś pomysł? Wrzucam jeszcze dzisiejsze logi:

Log (0 - 008)

Log (1 - 007)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podbije kotleta.

Ile w tym aucie przepływka powinna pokazać na wolnych? Stara na rozgrzanym silniku pokazywała ok 3.60g/s. Założyłem druga i pokazuje 3.26 g/s...:wallbash:

Muszę szukać kolejnej? Jutro jeszcze postaram się wrzucić logi z jazdy.

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 20:10 ----------

Wklejam logi. Bardzo proszę niech Koledzy rzucą okiem.

Log (0 - 002)

Log (1 - 008,008)

Log (2 - 005)

Log (3 - 005)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...