Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach


adepa-2008

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Tak, tak, krowa to jest bardzo ładny ptak. Toś się adepa-2008 "Idź na całość" naoglądał. Za dużo tego Polsatu - chłopie... Przecież Loco87 z tymi felgami ma całkowitą rację... 18 cali -Twoim zdaniem - w jedenastoletnim A4 to standart?? Chyba w Need for Speed !!

Standart to wyklepany przód..., i Twoje auto trzyma standarty... :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

P.S.

Bagażnik masz zajęty, więc załóż bagażnik dachowy, wsadź na niego komplet czterech stalowych, kół zimowych 15", oraz hydrauliczny lewarek i porządny klucz do kół, wiesz mieszkamy w Polsce, i przy 19' czy 20' jedno koło zapasowe to mało...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dokładnie też mam takie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: OK Pas.

Tak, tak, krowa to jest bardzo ładny ptak. Toś się adepa-2008 "Idź na całość" naoglądał. Za dużo tego Polsatu - chłopie... Przecież Loco87 z tymi felgami ma całkowitą rację... 18 cali -Twoim zdaniem - w jedenastoletnim A4 to standart?? Chyba w Need for Speed !!

Standart to wyklepany przód..., i Twoje auto trzyma standarty... :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

P.S.

Bagażnik masz zajęty, więc załóż bagażnik dachowy, wsadź na niego komplet czterech stalowych, kół zimowych 15", oraz hydrauliczny lewarek i porządny klucz do kół, wiesz mieszkamy w Polsce, i przy 19' czy 20' jedno koło zapasowe to mało...

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 02:43 _________________________________________________OK,OK OK -Pas. To tylko roznica pogladow.Peace. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kabli to jestem przekonany ze dobrze przeczytalem... ale moze moze... :rolleyes:

Dobra powiedz lepiej jakie masz wzmacniacze do tego ? Bo interesujace sa dla mnie te 3 kondki:) Po co je tam instalowales :naughty:

19 do tego samochodu to przesada. Moim zdaniem bardzo ladnie i optymalnie wyglada na ori glebie 1be i ladnych ori 17 :wink4: Na 19 dla mnie wyglada jak kobyła... Jakby w nocy Ktos podszedl do a4 z 2005 podniosl auto i sobie zalozyl do be piątki...

Co do bagaznika to niektorzy go niepotrzebuja :) Sam mam teraz skrzynie i dojrzalem w koncu do zabudowy ktora nie bedzie zajmować bagażnika :) Dobry przetwornik zagra spkojnie w 15l :) Ale ten pewnie niezle czesze :)

Przy przeciaganiu kbli sciągales dolna wykladzine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Tak wykladzine musialem zciagnac.Glowne przewody z baterii na tyl auta to - 2 razy 50 kwadrat wiec musialem niezle rozebrac auto w srodku zeby gdzies to poupychac i zeby nigdzie nie odstawalo i nie przeszkadzalo .Te dwa grube przewody poprowadzilem az do wneki kola zapasowego.Tam na kawalku mdf przykreconego w miejsce kola zapasowego zamontowalem dwa splitery z 50 mm kwadrat na 4 razy 25 mm kwadrat-trzy na kondesatory i jeden na wzmacniacz.To samo z minusem,poniewaz jego tez ciagnolem az od baterii.Co do kondensatorow - to dosc duzy zapas energii,wiec nie mam juz problemow ze spadkami napiecia-zwlaszcza w zime.Koncowka to amerykanski EyeBrid.Firma nie znana w Polsce lub malo znana.Jednak jestem zadowolony.Mam juz ja jakies 4-5 lat-4 razy 50 W RMS plus 2razy 150 W RMS to calkiem niezle. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...nie no instalacja z tego co mowisz wydaje sie zrobiona calkiem niezle tzw. BARDZO PRZYSZLOSCIOWO. Jezeli chcesz to tak zostawic to jest to straszna glupotą. Kabel o przekroju 50mm no no... 2kw tym mozna przetransportowac....Chyba ze to kable ze spawarki :) tam jest slabszy oplot alu. Do bateri zawsze lepiej minusa podciagnac ale nic by sie nie stalo jakbys mase w bagazniku zlapal.

300w+200wat to jakby nie liczyc 0.5kw.... doliczajac straty to niewielka moc.... + dod. masz disla wielkie aku i olbrzymi alternator. Nie rozumiem stosowania do tej mocy 3 faradow. Ale jak mowilem wczesniej instalacja polozona raz a porządnie. Branza przewiduje 1farad na 1kw (oczywiscie do pewnej granicy)

Czym napedzasz przody a czym tyl? Bo strasznie malo mocy jak na 2x15`. Czym wyliczales obudowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny felunek, przesada z tym poglądem że po polsce można jeździć na max 17" ja u siebie mam 18" i jakoś nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze na ttym felunku to auto super sie prezentuje, fakt ze kosztem komfort ( ja osobiscie nie oszczedzam na paliwie wiec ten felunek bym szybko zgubil (..) no ale jak kto woli cos kosztem czegos..,. wglad na + tylko griill na poliftowy wymien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny felunek, przesada z tym poglądem że po polsce można jeździć na max 17" ja u siebie mam 18" i jakoś nie narzekam

dobra dobra ale też nie mów że wygodna taka jazda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...