Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Symphony a wyświetlanie informacji na FIS-ie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Może ktoś z was potrafi mi wyjaśnić dlaczego czasem jak mam włączone radio, bądź CD to na FIS-ie wyświetla np.: 104,9 FM ESKA i TRACK 04, a czasem w ogóle nic nie wyświetla i miejsce na FIS-ie jest całkowicie zgaszone. Czy ja może jakoś magicznie to wyłączam i czasem przez przypadek włączam czy co? Z tego co wiem to VAG-iem się ustawia co ma się wyświetlać na FIS-ie no ale dziwne, że czasem działa a czasem nie. Ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dzięki za odpowiedź :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 08:07 _________________________________________________chyba nikt nic nie wie w tym temacie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem ale o to chodzi, że FIS chodzi dobrze. Pokazuje spalanie itd a na górze nie wyświetla stacji radiowych itd. W tym miejscu raz wyświetla a raz jest ciemne pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze ze tydzień temu chodziło przez kilka dni a teraz znów nici. To jest miejsce gdzie pokazuję się kontrolka rezerwy, braku płynu do spryskiwaczy itd. Te sygnały chodzą bez problemu a wyświetlanie informacji z radia nie. Wyciągnę radio i zobaczymy na kabelki. Mam nadzieję, że problem się rozwiąże ponieważ lubiłem tę funkcję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...