Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kundel srebrny by mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
225/60 ? :decayed:
prorok jaki?:decayed:

trochę komfortu:decayed:

Opublikowano
  • Autor
225/60 ? :decayed:
prorok jaki?:decayed:

trochę komfortu:decayed:

no zoabczymy jak to wyjdzie, zamierzam troche pozasuwac tym autem wiec narazie tak musi byc. szewc bez butow chodzi :grin:
Opublikowano

felga robi robotę :kox: muszę je zobaczyć na żywo :banan:

Opublikowano
  • Autor

spaj brudasa

nalmkach_zps121ecfd0.jpg

Opublikowano

:thumbup1: zajebiiście to wygląda no i jeszcze 180 kucy robią robotę :kox:

a czy zobaczę ją i właściciela w Lublinie na torze :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: zajebiiście to wygląda no i jeszcze 180 kucy robią robotę :kox:

a czy zobaczę ją i właściciela w Lublinie na torze :whistling:

zobaczysz aczy:decayed:

Opublikowano

Mi się podoba:thumbup1:

Opublikowano

fajnie wygląda, brakuje lotki, taka goła d*pa się wydaje :decayed:

Opublikowano

zgrabne te A3 i pewnie nieźle jedzie takie r4 turbo w tej budzie :wink:

Opublikowano
:thumbup1: zajebiiście to wygląda no i jeszcze 180 kucy robią robotę :kox:

a czy zobaczę ją i właściciela w Lublinie na torze :whistling:

zobaczysz aczy:decayed:

no to git i majonez :kox::thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Andrzeju Ryju :grin::banan:

Opublikowano
  • Autor
zgrabne te A3 i pewnie nieźle jedzie takie r4 turbo w tej budzie :wink:
jedzie dobrze, w koncu zawieszenie cale nowe zbieznosc zrobiona mozna dreptac, fura w koncu juz nie plywa :banan:

zchomikiem_zps7faed129.jpg491254bc-f877-4201-8d68-350a77eb6457_zpscf0f8d95.jpg

Opublikowano

Strasznie mi się te kapcie podobają. :P Dobrze się na nich prezentuję furka.

Opublikowano

Tera jeszcze zdesie i będzie lala. A kiedyś jak trafi sie luźny grosz kupisz 205 i bajeczka. Już jest o niebo ładniej niż było parę dni po zakupie :wink:

Opublikowano
  • Autor
1959388_702591419800191_1169540812_n.jpg
Opublikowano

Te balony z przodu Ci nie tra jak skrecasz? :eusathink:

duzo lepiej ten ciemny rotor pasuje do srebrnego jak srebrny do srebrnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Te balony z przodu Ci nie tra jak skrecasz? :eusathink:

duzo lepiej ten ciemny rotor pasuje do srebrnego jak srebrny do srebrnego :decayed:

trom a et35 i 8j :facepalm:
Opublikowano
zgrabne te A3 i pewnie nieźle jedzie takie r4 turbo w tej budzie :wink:
jedzie dobrze, w koncu zawieszenie cale nowe zbieznosc zrobiona mozna dreptac, fura w koncu juz nie plywa :banan:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/zchomikiem_zps7faed129.jpghttp://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/491254bc-f877-4201-8d68-350a77eb6457_zpscf0f8d95.jpg

Bardzo ladny czarnuch

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

cza było RH zawalić, chociaż ta co masz też nawet nawet

P.S nie widzę wlepy z kuchenką na klapie:decayed:

10175017_631504870262671_7137608991933603220_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
cza było RH zawalić, chociaż ta co masz też nawet nawet

P.S nie widzę wlepy z kuchenką na klapie:decayed:

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10175017_631504870262671_7137608991933603220_n.jpg

nie laza mi te RH, LM za to bardzo bardzo, najbardziej w ori stalowym kolorze rotora, u mnie sa niestety sniezno biale i dlatego je zdipowalem na sinyszary :decayed: nawet starsi ludzie mowi ze bardzo ladne felgi :kox: co do wlepy teraz Twoja kolej tylko ze na klapkie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.