Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężyny H&R 29369-2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie podejdzie to do 1.8T ?

Opublikowano

Podejdzie, problem tylko jakie masz teraz amorki, 1BA, 1BE, 1BV? Koledze na amorkach 1BV ładnie się ułożył a drugiem na 1BA przód stoi trochę wyżej, wydaje mi się że lepsze by były z 1-nką na końcu ale możesz zaryzykować :wink:

Opublikowano
  • Autor

Już po zmianie. Amorki 1BA. Auto siadło równo. Teraz mam 64cm od ziemi.

Opublikowano

O ile obniżają te sprężyny? 30 czy 35mm?

Opublikowano
  • Autor

Wg opisu na stronie 1.5 - 1.8 cala

Opublikowano
Już po zmianie. Amorki 1BA. Auto siadło równo. Teraz mam 64cm od ziemi.

No to masz trochę szczęścia,dobrze że tak się skończyło :wink:

Z doświadczenia wiem że to trochę loteria, jednym ładnie siądzie innym trochę gorzej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie byłem na zbieżności w norauto żory. Niby wszystko ustawili, ale nie mogli ustawić tylnego prawego koła. Niby było poza zakresem.

Luzów żadnych nie ma w zawiszeniu, bo od razu byłem sprawdzic.

Nie wiem czy oni tam sa kiepsy i jechac gdzie indziej?

Wydaje mi sie, ze jak mial poza zakresem to mógł zmienić pochylenie koła i wtedy regulowac.

Opublikowano

Do Norauto w ogóle się nie jeździ :wink:

Spróbuj gdzie indziej :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jak myślicie czy założenie tego zestawu H&R na przód do 2.5 tdi Q może zbyt mocno obniżyć pojazd?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czym sie roznia od siebie sprezyny z koncowka 1 i 2? Oraz Jak rozroznic czy mam amorki BA, BE czy BV ?

Opublikowano

Z dwójką są o klasę wagową wyżej czyli jedynka do lżejszego silnika, Do Twojego czyli 1.9 wybrałbym 1 :wink:

Jeśli chodzi o różnice pomiędzy amorkami to tak najszybciej

1BA - czarne

1BE i 1BV czerwone

:decayed:

Opublikowano

Czytajac oznaczenia z wlepki wychodzi na to, ze mam 1BE, OYJ, OJG, wiec czy po zalozeniu springow H&R -35mm auto teoretycznie/w przyblizeniu siadzie tylko ~15mm ? :(

Opublikowano

Dokładnie, choć i tak nigdy nie wiesz jak to siądzie, jest bardzo dużo czynników które mają wpływ na docelowe obniżenie. Jedynie z doświadczenia Ci mogę powiedzieć że te z jedynką na końcu powinny minimalnie więcej siąść i przy amorkach z 1BE a tym bardziej z 1BV wygląda to na prawdę dobrze.

Opublikowano

Niby troche malo, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, po ich zalozeniu. :) teraz sa 17', ale jak juz porobie co trzeba to beda najprawdopodobniej 18', no chyba ze sie ustuka na 19' Atheo - tylko znowu czy bylby sens zakladac 19' Atheo, bez gwintu, do dupowozu rodzinnego na co dzien, hmmm ?!

Opublikowano

Jest sens, zobacz jego temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209848-b6-avf-black-bitch-full-s-linerns-bix-recaro19touareg-hr-foto-str11/

Ma właśnie seryjnie 1BV, sprężyny H&R -40mm i koła 19" :wink:

Opublikowano

Ten temat juz dawno przegladalem no i wlasnie ona mi sie strasznie na tych kolach podoba - ladnie wyglada, gdyby tam gwint zapodal i dobrze posadzil to by byla petarda !! :)

Te sprezyny, ktore mam do kupienia to przednie maja na koncu 2, ujdą do mnie, czy moga byc jakies "nie dociagniecia" , w sensie slabo siadzie itd ?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Z 1BV wiem że też fajnie siada na tej sprężynie ale z innymi to przód jest zadarty :kwasny:


Kup załóż i sprawdź, innego wyjścia nie ma, albo szukaj te z jedynką.

Edytowane przez tomaszstn

Opublikowano

No nic, zobaczymy jak to "siądzie". ;) Ewentualnie, jak przód będzie bardzo piał to się ciachnie po zwoju. :dance:

Opublikowano

Zawsze możesz sprzedać bądź zamienić bo do B7 2.0TDI lepsze te z 2 :wink:

Opublikowano

Zobaczymy co bedzie po ich zalozeniu, czy nie wyjdzie przypadkiem motorowka. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.