Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

:wink:

No i w końcu przyszedł czas przedstawić Wam moje pierwsze AUDI w życiu, i z pewnością nie ostatnie! Auto znane już części śląskiej grupy A4, teraz pora pokazać reszcie czym Majkel jeździ :decayed:Wybór na to auto padł nieco przypadkowo, ale był to w 100% trafiony zakup :wink:Samochód kupiłem 3 miesiące temu od bardzo dobrego znajomego, ktory był jego drugim właścicielem, a zarazem pierwszym w Polsce. Jeździł nim w sumie 2,5 roku. Już wtedy gdy je kupił, wrażenie zrobiło na mnie wnętrze - pełny s line - czarny sufit, do tego bose, recaro i aluminium - po prostu bajka jak dla mnie :slina:Auto w tej chwili ma przejechane pewne 145tys. km, przebieg sprawdzany w serwisach w Niemczech przez znajomego jak kupował. Autko mialo małą przygode w Niemczech, ale sądząc po tym jak wygląda wszystko pod maską, to nie był to mocny strzał.

I oto ona:

rocznik 2003

silnik AVF

przebieg 145 tys. km

Felga 17" replika RS4

WYPOSAŻENIE PO KUPNIE:

Bi-xenon (dołożony)

zawieszenie S line 1BV

czarna podsufitówka

siedzenia Recaro w pełnej skórze i elektryce z reg. lędźwi i grzaniem dupci :naughty:

skórzany podłokietnik

trójramienna kierownica w pikowanej skórze

gałka biegów S line w pikowanej skórze

nagłośnienie Audi concert II

aluminiowe dodatki we wnętrzu

climatronic dwustrefowy

czarne relingi

4 x elektryczne szyby

anbiente na przodzie

Jeżeli chodzi o MOD-y to raczej nic wielkiego nie planuje. W ostatnim czasie felgi zostały odnowione, dostały też troszke ciemniejszy kolor i orginalne dekielki, które zastąpiły stare dekle z naklejkami :wink: W całym wnętrzu wylądowało białe podświetlenie na diodach SMD oraz wpadły nowe dywaniki z logo S line :wink: Na wiosne na pewno wezme się za porządną odnowe lakieru no i może wpadną czarne grille :wink:

I to chyba na tyle :wink:

PLANY: (wiem, wiem... pare linijek wyżej pisałem, że "nic wielkiego nie planuje" - ale audizm i mnie dopadł, a więc po kolei...)

- zmiana koła na 19" - DONE! (w tej chwili replika RS6)

- delikatne obniżenie - DONE! (auto siedzi w tej chwili na sprężynach H&R -55/-45mm)

- dorzucenie RNS-e - DONE!

- zmiana kierownicy na MF z A6 S-line - DONE!

- zmiana wydechu na podwójny z 2.5 Tdi - DONE!

- ścięte końcówki ultera 90mm- DONE!

- dokładka na przód s-line- DONE!

- tylna dokładka s-line pod 2 wydechy- DONE!

- listwy boczne z S4 - DONE!

- lotka S-line- DONE!

- listwy progowe S-line - DONE!

- Bluetooth

- Coming Home

- Pomalowanie przedniego grilla i ramki w zderzaku na czarno - DONE!

- zmiana żarowek w halogenach na dające białe światło - DONE!

- zmiana hamulców na te z 3.0 Tdi - DONE!

...jak widzicie troszke jeszcze do zrobienia zostało i jeszcze z biegiem czasu pewnie co nieco do tej listy dopisze :decayed:

A tak autko wyglądało krótko po kupnie:

zo7q.jpg 83165920.th.jpg 04mt.jpg 29886392.th.jpg

tebq.jpg 85151736.th.jpg 15410507.th.jpg 58339976.th.jpg

72266933.th.jpg 80121769.th.jpgse6.jpg

88865844.th.jpg 82370569.th.jpg

Marzec 2013

w końcu zabrałem się za pomalowanie Plasti Dip-em obwodek przednich grilli :wink: Jestem mega zadowolony z tego jak wyszło, no i myśle że teraz przod lepiej prezentuje się niż na chromach :wink:

grill2vh.th.jpg

Maj 2013

Nieco spontaniczna zmiana koła na samochodzie :wink: Felga to 19" replika RS6 C5 o szerokości 8,5"

Auto poszło nieco do góry, ale niebawem wpadną sprężyny -35 i powinno już być ok :wink:aaaaa.jpg

Lipiec 2013

W końcu udało mi się założyć sprężyny (H&R -35mm):wink: Brakuje jeszcze tylko dystansów, ale za niedługo dojdą :wink:

qqci.th.jpg

No i w garażu pojawiła się jeszcze dokładka na przód s-line, teraz ona czeka na swoją kolej :wink:

8frp.th.jpg

WRZESIEŃ 2013

Do ciągle czekającej na montaż przedniej dokładki dołączyło dziś takie o cudo... :kox: Dzięki Siemian za zestawik :wink:

7ae4a4ae55c1977am.jpg a tak prezentuje się już w aucie :banan:[aov0.jpg

PAŹDZIERNIK 2013

Taki mały mod a cieszy, od dziś progi S-line na pokładzie :wink:

cy46.jpg

STYCZEŃ 2014

Dziś wpadł do auta podwójny wydech z 2.5 :banan:

20140104227.jpg

no i mogę się też już bawić rolkami na kierownicy,w aucie wylądowała kierownica z A6 S-line cała w pikowanej skórze, jak dla mnie miód malina :kox:

se5.jpg

LUTY 2014

Pogoda już w miarę letnia więc na auto wpadły nowe kółka - wybór to Touaregi w 19-stu calach i o szerokości 9" :wink:

Moim zdaniem lepiej prezentuje się auto teraz niż na poprzednich RS6, tak to wygląda - oceńcie sami :wink:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

KWIECIEŃ 2014

W końcu udało się zorganizować nieco wolnego czasu i z pomocą Artura jak i Andrzeja wrzucić zestaw hebli 320/288 do tego doszły nowe tarcze OZ, ori klocki, płyn ATE 200 i przewody w stalowym oplocie HEL-a :wink:

A na zaciski wpadł nowy kolor, który wydaje mi sie pasuje zarówno do czarnej budy jak i do obecnego koła :wink:

image.jpg image.jpg 20140413339.jpg 20140413340.jpg 20140413341.jpg

MAJ 2014

W końcu po kilku miesiącach zalegania w garażu i kurzenia się na aucie zawitał pełny pakiet S-line, natomiast boczne listwy pozostają z S4 :wink: Końcówki wydechów jakie zamontowałem, to dobrze znane Ultery n1-90rs :wink: Kratka przedniego zderzaka jak i grill w masce oczywiście czarne :wink:

aa1.jpg aa2.jpg aa3.jpg aa4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne auto, super fotele :slina: może pakiet zewnętrzny S-line dołożysz? albo pomaluj grille na czarno i będzie miazga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, dzięki! :wink: Ciesze się, że się podoba :wink: Jeżeli chodzi o zewnętrznego S line'a, to wciąż chodzi mi to po głowie, więc zobaczymy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka ... i fotele konkret ... Bose na deser ... :wink::naughty::kox::banan::slina: tylko felga troche mała traci sie tak samo jak moja 18 ... :wink: musimy cos pokombinowac na wiosne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepskie masz fotki ale tak patrzę to masz listwę taka na zderzaku z tyłu, widziałem parę aut i z przodu też taka powinna być czyż nie ? :eusathink:

ogólnie fajne autko, zrób lepsze fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak patrzę to masz listwę taka na zderzaku z tyłu, widziałem parę aut i z przodu też taka powinna być czyż nie ? :eusathink:

Auto przy zakładaniu bix'a dostało inny zderzak z przodu, więc może to przez to :wink:

Przód i tak lepiej moim zdaniem wygląda bez tych listewek :wink:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Ładna sztuka ... i fotele konkret ... Bose na deser ... :wink::naughty::kox::banan::slina: tylko felga troche mała traci sie tak samo jak moja 18 ... :wink: musimy cos pokombinowac na wiosne :decayed:

w planach był ten sam wzór ale 19" i w ostatnim momencie zostałem przy 17-stce :wink:

Ale jeszcze pare spotów i pewno wymienie je na coś okazalszego :decayed:

tak w ogóle, to miło było dzisiaj powąchać troche Leon'owych spalin :grin::grin::grin: widać różnice, bez dwóch zdań...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny czarnuch :) no i te fotele :slina: ,faktycznie mógł byś pomalować chromy z przodu fajnie by wyglądał :) tylko moim skromnym zdaniem zostaw OOOO w chromie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny czarnuch :) no i te fotele :slina: ,faktycznie mógł byś pomalować chromy z przodu fajnie by wyglądał :) tylko moim skromnym zdaniem zostaw OOOO w chromie :)

dzięki, dzięki!! :wink: Grille tak jak pisałem, wpadną chyba w czerń, ale to dopiero na wiosne, jak dobrze pójdzie razem z 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godna A4 :whistling: recaro, bose :whistling:. Rezaj S-line zewn

Nie chciałbyś się zamienić czarnych obwódek szyb na chromy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś się zamienić czarnych obwódek szyb na chromy? :)

Dzięki turzol, ale jakoś nie śpieszy mi sie do wymiany obwódek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i wypasiony paździoch :decayed:

oj tam oj tam... troche jej jeszcze brakuje na pokładzie :decayed: ale dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny hebelek :naughty: .....bezawaryjnej obsługi życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...