Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Nowy program 180km i 380NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w końcu udało mi sie pojechać do Aligatora na korekte programu i oto poniżej co wyszło. Auto ma założone pompki z ARL i turbo z BRD. Niestety ogrniczeniem jest seryjny mały IC. Ale już myśle nad FMIC i wtedy będzie więcej. Dodam że turbosprężarka i PD mają jeszcze spory zapas.

Chip

cba91046edead2aa.jpg

Seria

5410c6182db97446.jpg

Opublikowano

Fajny wykres moc tez fajna zważając ze nie ma FMIC,No to jak zalozysz FMIC to mozna bedzie walczyc o 2 z przodu :good:

Opublikowano

Jarol i tak wiem że jak nie będzie 200KM to "i can't get now satisfaction" :kox:

pozatym gratuluje wyniku i życze jak najszybszego zamontowania FMIC

Opublikowano

sympatycznie to wygląda teraz :good:

czekamy na fmic

Opublikowano

ładnie jak na 31 stopniowy upal .... :good:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:31 _________________________________________________

ile dmucha turbo ... ?

Opublikowano
  • Autor

Turbo narazie dmucha 1,55bara więcej nie było sensu dawać bo w dolocie już było bardzo gorąco prawie 80 st. Maksymalnie bezpiecznie to turbo w silniku 1,9 może dmuchać 1,65 bara więc jest jeszcze zapas 100mbar. Po za tym moge powiedzieć że turbo dało się idealnie wysterować bez żadnych przeładowań pompuje bardzo równo. Troszke póżniej wstaje niż seryjna ori z AWX, no ale niestety jest dużo większa. Myśle że jak wywale kata i zrobie większej średnicy początek wydechu to troszke wcześniej moment będzie narastał od dołu.

Opublikowano

No fajnie to wszystko wyszło, czyli turbinka BRD nie jest taka zła :naughty:

Opublikowano

jak późno wstaje jak masz 350 njuta przy 2tysiach..

Opublikowano

jak późno wstaje jak masz 350 njuta przy 2tysiach..

340 ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie narzekam mysle że auto już teraz bardzo fajnie jeździ :good:

Już sie nie moge doczekać jak wszystko dokończe i zostanie ostatecznie wystrojony. :wink4:

Ale to dopiero za 2-3 miesiące. Mam nadzieje że 2 będzie z przodu.

Opublikowano

Witam. Panowie ta sprężarka gabarytowo wirniki ma podobne bądź troszkę większe niź GT20 wiec moce docelowe będa na około 200PS spokojnie (w zależności od reszty setupu).

W końcu kolejny krok :wink4: gratuluje modyfikacji !. Dużą zaletą jest także to, że masz "stary rocznik auta" - silnika. Na nich da się zrobić wiecej.

Pozdrawiam

Opublikowano

Tylko pozazdrościć :)

Opublikowano

W końcu kolejny krok :wink4: gratuluje modyfikacji !. Dużą zaletą jest także to, że masz "stary rocznik auta" - silnika. Na nich da się zrobić wiecej.

a cos wiecej .... skad ta lepsza podatnosc na przyrost moczu ... :wink4:

Opublikowano

Spanky z pewnego mechanicznego rozwiązania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spanky z pewnego mechanicznego rozwiązania :naughty:

A coś więcej?? Jakie to mechaniczne rozwiązanie??

Opublikowano

A coś więcej?? Jakie to mechaniczne rozwiązanie??

Przepraszam ale tym razem nie czuje się upoważniony do publicznej publikacji tego moda. To "tajemnica kuchni" pewnego speca i może to on podać. Ja niestety nie. Sorry :embarrassed:

Opublikowano

Spanky z pewnego mechanicznego rozwiązania :naughty:

Wasza tajemniczocs nie zna granic ... :wink4:

Przepraszam ale tym razem nie czuje się upoważniony do publicznej publikacji tego moda. To "tajemnica kuchni" pewnego speca i może to on podać. Ja niestety nie. Sorry :embarrassed:

poczekajmy ... moze Rogal uchyli rabka tajmnicy .... :mysli:

Opublikowano

chodzi o to że 2 litrówki z tym turbo będą miały mniejsze możliwości niż stary poczciwy PDek z ALkami.. :hi:

Opublikowano

chodzi o to że 2 litrówki z tym turbo będą miały mniejsze możliwości niż stary poczciwy PDek z ALkami.. :hi:

a Rogal nie mial na mysli roznic w AWX-ach [pod wzgledem roku wyprodukowania, bo bylo kilka zmian]

Opublikowano
  • Autor

Też mi się tak wydaje ze mu chodziło o różnice w AWX-ach. Może napisze o co to chodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.