Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nowy program 180km i 380NM


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w końcu udało mi sie pojechać do Aligatora na korekte programu i oto poniżej co wyszło. Auto ma założone pompki z ARL i turbo z BRD. Niestety ogrniczeniem jest seryjny mały IC. Ale już myśle nad FMIC i wtedy będzie więcej. Dodam że turbosprężarka i PD mają jeszcze spory zapas.

Chip

cba91046edead2aa.jpg

Seria

5410c6182db97446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wykres moc tez fajna zważając ze nie ma FMIC,No to jak zalozysz FMIC to mozna bedzie walczyc o 2 z przodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie jak na 31 stopniowy upal .... :good:

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:31 _________________________________________________

ile dmucha turbo ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo narazie dmucha 1,55bara więcej nie było sensu dawać bo w dolocie już było bardzo gorąco prawie 80 st. Maksymalnie bezpiecznie to turbo w silniku 1,9 może dmuchać 1,65 bara więc jest jeszcze zapas 100mbar. Po za tym moge powiedzieć że turbo dało się idealnie wysterować bez żadnych przeładowań pompuje bardzo równo. Troszke póżniej wstaje niż seryjna ori z AWX, no ale niestety jest dużo większa. Myśle że jak wywale kata i zrobie większej średnicy początek wydechu to troszke wcześniej moment będzie narastał od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to wszystko wyszło, czyli turbinka BRD nie jest taka zła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam mysle że auto już teraz bardzo fajnie jeździ :good:

Już sie nie moge doczekać jak wszystko dokończe i zostanie ostatecznie wystrojony. :wink4:

Ale to dopiero za 2-3 miesiące. Mam nadzieje że 2 będzie z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie ta sprężarka gabarytowo wirniki ma podobne bądź troszkę większe niź GT20 wiec moce docelowe będa na około 200PS spokojnie (w zależności od reszty setupu).

W końcu kolejny krok :wink4: gratuluje modyfikacji !. Dużą zaletą jest także to, że masz "stary rocznik auta" - silnika. Na nich da się zrobić wiecej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kolejny krok :wink4: gratuluje modyfikacji !. Dużą zaletą jest także to, że masz "stary rocznik auta" - silnika. Na nich da się zrobić wiecej.

a cos wiecej .... skad ta lepsza podatnosc na przyrost moczu ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky z pewnego mechanicznego rozwiązania :naughty:

A coś więcej?? Jakie to mechaniczne rozwiązanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej?? Jakie to mechaniczne rozwiązanie??

Przepraszam ale tym razem nie czuje się upoważniony do publicznej publikacji tego moda. To "tajemnica kuchni" pewnego speca i może to on podać. Ja niestety nie. Sorry :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky z pewnego mechanicznego rozwiązania :naughty:

Wasza tajemniczocs nie zna granic ... :wink4:

Przepraszam ale tym razem nie czuje się upoważniony do publicznej publikacji tego moda. To "tajemnica kuchni" pewnego speca i może to on podać. Ja niestety nie. Sorry :embarrassed:

poczekajmy ... moze Rogal uchyli rabka tajmnicy .... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że 2 litrówki z tym turbo będą miały mniejsze możliwości niż stary poczciwy PDek z ALkami.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że 2 litrówki z tym turbo będą miały mniejsze możliwości niż stary poczciwy PDek z ALkami.. :hi:

a Rogal nie mial na mysli roznic w AWX-ach [pod wzgledem roku wyprodukowania, bo bylo kilka zmian]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje ze mu chodziło o różnice w AWX-ach. Może napisze o co to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...