Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy silnik kreci lecz nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem zajechalem wczoraj do pracy wszystko działało jak należy zgasilem. Rano wsiadłem do samochodu chce odpalić a tu kreci i nic po kilku ast prubach odpalił ale po 2 SEK zgasł. Podpiołem dziś vaga zaro błędów odpiołem klemy na 15 min lecz to też nic nie dało . Jutro sprawdzę czy jest iskra w ogóle. Macie jakieś pomysły co jeszcze mogę sprawdzić ?? Z góry dziękuję

Opublikowano

Bezpieczniki

Pompa paliwa

immo

moduł zapłonu

W tej kolejności patrz.

Opublikowano

a miga jakaś kontrolka na zegarach ? bo u mnie tak było jak immo się zablokowało. Dopiero wyższy prąd pomógł z kabli.

Opublikowano

1. Vag

Opublikowano

U mnie jest to samo. Wymieniony moduł zapłonu, na vagu zero błędów... Tylko na zimnym silniku to występuje.

Opublikowano

Uszkodzenie modulu zapłonu nie będzie widoczne na VAGu

Opublikowano

Ale moduł mam nowy założony...

Opublikowano

A masz stary ? to może podmień na chwile.

Opublikowano

na starym bylo tak samo, wlasnie wymienilem moduł bo myslalem ze to on zawinił.

Opublikowano

1. Czy dochodzi powietrze?

2.Odepnij przewód zasilający wtryski i zobacz czy pompa podaje paliwo na przekręconym zapłonie

3.Czy jest prąd na świecach?

Opublikowano

Siada czujnik położenia wału. Masz loterie raz odpali 6 razy pod rząd a raz nie będziesz mógł przez godzinę kręcenia. Najprawdopodobniej

Opublikowano

1.8T AEB nie wyrzuci na vag czujnika położenia wału. Tylko podmiana.

Opublikowano
Bezpieczniki

Pompa paliwa

immo

moduł zapłonu

W tej kolejności patrz.

możesz powiedzieć jak są oznaczone te bezpieczniki? wczoraj u siebie miałem podobną sytuacje tyle ,że auto chodziło normalnie a gdy odkreciłem korek od wlewu paliwa auto takjakby dostało powietrza - zaczeło falować na obrotach następnie zgasło. Sprawdziłem pompe paliwa i niby działa ale auto dalej nie zapala.. silnik to AEB

Opublikowano

Ale odpala auto? Na pewno masz do wymiany evap.

Odkrec przewody paliwowe od pomy i sprawdz czy daje cisnienie.

Opublikowano

Niewiele mu brakuje żeby odpalił -jęknie na chwile i przestaje , wrażenie jest takie jakby nie dostawał paliwa.. Sprawdziłem przewody od pompy paliwa i na pierwszym przewodem ciśnienie podaje ale drugim już nie wraca - mam na myśli te dwa wężyki które idą do pompy paliwa.

problem rozwiązany przyczyną usterki była pompa paliwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.