Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryski lamp


czajnik1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy w dobrym miejscu wątek zakładam, jeśli nie to przepraszam i proszę przenieść.

Mam problem ze spryskami lamp. Otóż odebrałem dzisiaj samochod od lakiernika bo musial mi tam pomontować halogeny i pomalować zderzak i zdejmował go i czy to możliwe że nie podłączył czegoś? bo przy psiukaniu płynem pryska na szybę i spryski niby też wychodzą ze zderzaka, nic by nie bylo w tym dziwnego ale w ogóle nie leci z nich płyn/woda... Kiedyś mi się przycinały te spryski że raz wychodzily raz nie no ale nigdy nie bylo tak ze juz jak wyszly to nie pryskały :( Proszę o pomoc, czy to jakiś błąd w elektryce? czy może nie podłączył do zbiorniczka jakiegoś węża? Bo wychodzą ale nawet kropelki z siebie nie chcą wyrzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dysze pozapychane.

Bo jak podnosi spryski to ciśnienie w układzie jest.

Spróbuj odłączyć przewody i powietrzem dmuchnąć.

Ale ostrożnie by dysze nie powyskakiwały.

Przed dyszami są takie gumowe zaworki,może zbyt długo były suche,poprzyklejały się i ciśnienie płynu nie może ich ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czajnik1992:

Masz pozytywną reakcję. Teraz przynajmniej za każdym razem Ci wychodzą :)

Dość żartów.

Odłącz wężyki i delikatnie przedmuchaj raz od strony spryskiwaczy raz od strony wężyków.

Na 100% zaworki - które mają za zadanie utrzymać ciśnienie by spryskiwacze podniosły się ale jak po podniesieniu ciśnienie wzrośnie mają puścić wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale żeby i z jednej i z drugiej strony się tak pozapychały? dziwne, no chyba ze lakiernik mi zapierdzielił lakierem te dziurki jakoś haha

Zrobię tak jak mówicie Panowie, pewnie będę musiał do tego ściągać zderzak? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale żeby i z jednej i z drugiej strony się tak pozapychały? dziwne, no chyba ze lakiernik mi zapierdzielił lakierem te dziurki jakoś haha

Zrobię tak jak mówicie Panowie, pewnie będę musiał do tego ściągać zderzak? ...

jak masz sprytne raczki do do spryskow sie dostaniesz do reszty ukladu raczej nie chyba ze od kratki halo zalezy jak wezyki sa ulozone:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy lampy zdemontować i jest dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...