Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono nie jest źle, powiedziałbym, że nastawiłem się na dużo gorsze "ssanie" i inne negatywne odczucia związane z rzucaniem.. Może dlatego muszę powiedzieć, że idzie mi jak po maśle.. Ale taka rada:

Jeśli łatwo się denerwujesz - to zapowiedz swojej dziewczynie, żeby może przez dwa - trzy dała Ci trochę luzu :gwizdanie: i była bardzo wyrozumiała.. W pracy też coś wspomnij... :>

Opublikowano

Kurde mam nadzieje że do was niebawem dołączę , mam już dość fajek . Myśle nad terminem ,ale na bank w tym roku.

z planowaniem jest tak, że.... zawsze się chce bardziej po wyznaczonym terminie :decayed:

najlepiej się przepić, przejarać i powinno hulać ... nie ma tragedii jak juz wytrzymasz pierwsze 3 dni

Opublikowano

Kurde mam nadzieje że do was niebawem dołączę , mam już dość fajek . Myśle nad terminem ,ale na bank w tym roku.

trzeba zacząć dbać o jakość spermy :kox::naughty: jeszcze wódkę odstaw i zacznij chodzić na arerobik :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to sie wogole nie czuje lepiej .. jakiś taki wiecznie zmeczony jestem

za dużo sexu może :boobs:

Opublikowano

trzeba zacząć dbać o jakość spermy :kox::naughty: jeszcze wódkę odstaw i zacznij chodzić na arerobik :gwizdanie:

:polew:

Ja to sie wogole nie czuje lepiej .. jakiś taki wiecznie zmeczony jestem

za dużo sexu może :boobs:

Nieee ..to nie to :decayed:

Sexu nigdy nie jest za dużo :kox::D

Opublikowano

nie palę już drugi dzień :)

jakoś tak pocę się cały.... :evil:

Opublikowano

trzeba zacząć dbać o jakość spermy :kox::naughty: jeszcze wódkę odstaw i zacznij chodzić na arerobik :gwizdanie:

Ty to masz jakąś manie reproduktora, haha :D

taktuś, :good:

łun, nigdy Cię z petem nie widziałem, no ale skoro mówisz, że palisz to trza rzucić. Może my Ci wyznaczymy termin, np. 3 września. :naughty: No dobra, niech będzie 1 października... To dobre jest? :decayed:

Opublikowano

trzeba zacząć dbać o jakość spermy :kox::naughty: jeszcze wódkę odstaw i zacznij chodzić na arerobik :gwizdanie:

:polew:

Ja to sie wogole nie czuje lepiej .. jakiś taki wiecznie zmeczony jestem

za dużo sexu może :boobs:

Nieee ..to nie to :decayed:

Sexu nigdy nie jest za dużo :kox::D

i właśnie dlatego czujesz się wiecznie zmęczony :decayed:

Opublikowano
i właśnie dlatego czujesz się wiecznie zmęczony decayed

nie no w tym coś jest bo ja jak za każdym razem rzucałem to spać mi się chciało jak cholera,może jeszcze rzucę kiedyś :kwasny:

Opublikowano

3 dni bez peta :decayed::kox:

ps. hmmmm......tak sie zastanawiam ile przytyje,przez to rzucanie palenia.......bo ciagle cos wcinam :gwizdanie:

Opublikowano

3 dni bez peta :decayed::kox:

ps. hmmmm......tak sie zastanawiam ile przytyje,przez to rzucanie palenia.......bo ciagle cos wcinam :gwizdanie:

Wcinaj owoce :decayed:

Opublikowano

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

Kolkov

:przebiegly:

Opublikowano

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

No co Ty.... :shocked: i z kogo teraz przyklad bede brala ;( :wallbash:

Opublikowano

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

Kolkov

:przebiegly:

:baseball::punish: :bicz3: :wink4:
Opublikowano

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

No co Ty.... :shocked: i z kogo teraz przyklad bede brala ;( :wallbash:

Z Oszusta :kox:

Nie no ja moge nie palić ..ale jak przyjdzie do spota to mnie ciągnie :wallbash:

Opublikowano

Nie no ja moge nie palić ..ale jak przyjdzie do spota to mnie ciągnie :wallbash:

:bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Opublikowano

dziś zjadłem 11 jabłek :wink4:

Opublikowano

dziś zjadłem 11 jabłek :wink4:

hehe :D dobrze ze nie kotletow schabowych :polew:

Opublikowano

dziś zjadłem 11 jabłek :wink4:

hehe :D dobrze ze nie kotletow schabowych :polew:

przecież taktuś nie napisał całej prawdy...że jabłka zagryzał schabowymi :naughty:

Opublikowano

KU*WA JEGO MAĆ!! Raggaman, jak Cię następnym razem zobaczę to dostaniesz wpierdel! :bicz::foch:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.