Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

Kolkov

:przebiegly:

Myślałem, że dwa wypaliłeś :lol1:

KU*WA JEGO MAĆ!! Raggaman, jak Cię następnym razem zobaczę to dostaniesz wpierdel! :bicz::foch:

Tomasz nie bądź taki surowy :cool1:

Opublikowano

przecież od razy było widać, że ragga tak srednio chce rzucić palenie :naughty::decayed:

Opublikowano

Tomasz nie bądź taki surowy :cool1:

No ale aż 3 kur*a no !? :angry:

Opublikowano

3 dni bez peta :decayed::kox:

ps. hmmmm......tak sie zastanawiam ile przytyje,przez to rzucanie palenia.......bo ciagle cos wcinam :gwizdanie:

tak bedzie prze jakies dwa -trzy tygodnie,potem wroci do normy,na nowo odkrywasz smaki,ktore przytepilas nikotyna,

wroci do normy,bo odkryjesz,ze wejscie na 5 pietro nie stanowi wiekszego problemu z oddychaniem,a potem 7 itd :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 00:36_________________________________________________raggaman,a bedziesz jescze raz probowac?

Opublikowano

No co Ty.... :shocked: i z kogo teraz przyklad bede brala

Angela trzymam kciuki :good: a co do jedzenia to tylko przez pierwsze 2-3 dni mi się chciało. Potem jest spokój :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 07:13_________________________________________________

Nie dałem rady ..poszły 3 na spocie :wallbash::decayed:

No co Ty.... :shocked: i z kogo teraz przyklad bede brala ;( :wallbash:

Z Oszusta :kox:

Nie no ja moge nie palić ..ale jak przyjdzie do spota to mnie ciągnie :wallbash:

jasne jasne ... :travolta:

Opublikowano

ragga :thumbdown:

Angela dasz radę.. już 3 dni ! naprawdę pójdzie z górki, już niedługo będzie Ci szkoda stracić tego tygodnia bez papierosa, a poza tym jaka satysfakcja, że panujemy nad sobą :good:

A przykład to bierz ze mnie ! Sam jestem z siebie dumny :> :kox:

Opublikowano

KU*WA JEGO MAĆ!! Raggaman, jak Cię następnym razem zobaczę to dostaniesz wpierdel! :bicz::foch:

Co tam wp***dol ..możesz mnie rzucić woriek pieniędzy :polew:

przecież od razy było widać, że ragga tak srednio chce rzucić palenie :naughty::decayed:

Chce .. i dalej nie pale :decayed: Tylko nie moge jak te ogry ćmio te faje na tym spocie..i jeszcze po KFC tak ciągnie do peta :decayed::naughty:

Potraktuje to jako jednorazową przyjemność :polew:

[br]Dopisany: Wrzesień 03, 2008, 09:22:57 am_________________________________________________

raggaman[/color],a bedziesz jescze raz probowac?

Jasne juz teraz wiem ze przepykać tydzień bez faji to jazda bez trzymanki ... teraz bije rekordy na dwa tygodnie bez faji :naughty::good:

Opublikowano

Wlasnie rozpoczynam 4 dzien bez nalogu.... :decayed:

Tylko kawka jakos malo mi smakuje :disgust:

Opublikowano

Wlasnie rozpoczynam 4 dzien bez nalogu.... :decayed:

Tylko kawka jakos malo mi smakuje :disgust:

Smakuje smakuje, zaufaj mi. Jak ja mówię, że smakuje to smakuje! :decayed:

raggaman, bierz się w garść.

Opublikowano

raggaman, bierz się w garść.

Biore :decayed:

Ale sie teskni za dymkiem po szamie :confused4:

Dla rzucających fajny motyw - http://www.suwaczek.pl/tickers/smoking/ :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze najważniejszego testu nie przeszedłem - od 26go nie piłem piwa. :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze najważniejszego testu nie przeszedłem - od 26go nie piłem piwa. :decayed:

hyhy no to ja jestem lepszy..bo test z browarami mam juz za sobą .. :cool1:

..a przełamałem sie na spocie .. :(

..ale pocieszam sie ze Adaho tez( tydzien tewu) :polew:

no i kolega.. Kol...Kol...f :tongue4::kox:

Opublikowano

To się nie pocieszaj tylko się wstydź ! Nie ma tu się z czego cieszyć - TY SŁABY CZŁOWIEKU !! :angry:

:vaglogi:

Opublikowano

raggaman, właśnie, nie pocieszaj się tym, że ktoś inny też zapalił. Bierz przykład z najlepszych. :cool1::naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze najważniejszego testu nie przeszedłem - od 26go nie piłem piwa. :decayed:

hyhy no to ja jestem lepszy..bo test z browarami mam juz za sobą .. :cool1:

..a przełamałem sie na spocie .. :(

..ale pocieszam sie ze Adaho tez( tydzien tewu) :polew:

no i kolega.. Kol...Kol...f :tongue4::kox:

hmmmm :mysli: oni tez juz palili bo nie rozumie :no:

Opublikowano

tak jest tomasz - HIGH FIVE !! :friends::decayed: :decayed:

Opublikowano

hmmmm :mysli: oni tez juz palili bo nie rozumie :no:

Kolkov buchnął dyma gdzieś na imprezie, ale podobno nie dopalił całego peta, a adaho to nie wiem... Mi się wydaje, że raggaman się po prostu tłumaczy. :decayed:

Opublikowano

Tomek...widze,ze Ty jestes najbardziej wytrwaly :naughty:

Ile to juz 8dni :decayed:

Opublikowano

nie pale juz 37 dni... palilem 11 lat, a przez ostatnie 3 lata po 2 paczki dziennie...

od dwoch tygodni mozna powiedziec, ze mnie nie ciagnie, no moze troszke czasami przy piwku lub porannej kawie...

Opublikowano

nie pale juz 37 dni... palilem 11 lat, a przez ostatnie 3 lata po 2 paczki dziennie...

od dwoch tygodni mozna powiedziec, ze mnie nie ciagnie, no moze troszke czasami przy piwku lub porannej kawie...

No prosze :good:

chcialabym nie palic 37 dni :decayed: niestety dopiero 4 dzien :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.