Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew::nabijasie::sarcastic:

dla angeli za wytrwalosc :beer1:

ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet :drinks: albo :drunk:,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy :wink4:

Opublikowano

Już olać ostrzeżenie.. Ale podpis to bym Ci przyj*bał :naughty: :naughty: :naughty:

Że jak ? Że co ?.. :decayed: Dziś na beznadziejnym szkoleniu kazdy wychodził na faje ... a ja nie miałem parcia :mysli::)

Myślałem , ze bedzie gorzej :gwizdanie:

ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet :drinks: albo :drunk:,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy :wink4

..kiedy ja to rzuciłem .. jeden czy dwa "spotowe" nic nie znaczą :guma::dance2::drinks:

Opublikowano

dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu...a i tak sie kiedys wszyscy nachlejemy :tongue4: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 22:11_________________________________________________

trzymasz?nic nie piszesz :mysli:

trzymam sie :decayed: wlasnie zaczynam 11 dzien bez papierosa

a jak tam apetyt? :wink4:

Opublikowano

trzymam sie :decayed: wlasnie zaczynam 11 dzien bez papierosa

a jak tam apetyt? :wink4:

Jeszcze nic nie przytylam :decayed: nawet dkg :polew:

Opublikowano

no ja sie nie dziwie jesli tylko kabanoski wcinasz :tongue4:

Opublikowano

no ja sie nie dziwie jesli tylko kabanoski wcinasz :tongue4:

nie no....nie tylko to jem :decayed:

Opublikowano

ja ,jak rzucalem ,to pochlanialem ogromne ilosci jablek i jogurtow do picia :wink4:

Opublikowano

dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu..

Dokładnie :naughty: Skusiłem sie dopiero pod koniec spota .. wytrwać z palaczami to nie problem ..nienawidze dymu ..jak ktoś pali przy mnie to mnie na pawia zbiera..ale jak pale sam to jest nieco inaczej :sick3:

Opublikowano

ja mam sposob ,na wytrwanie z palaczami-jak ide na impreze,wiadomo,ze wszyscy pala,tojaram razem z nimi,przynajmniej sie nie mecze i niepotrzebnie wkurzam na dym,a na drugi dzien kac ,bolaca glowa i takie tam,ale papierosa nie ruszam i tak daje jakos rade 4 rok,troche rzadziej pije ,wiec i rzadziej pale :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie próba stresu zaliczona wczoraj, kiedy to z Litwy do Radomia ciągneliśmy na sznurku samochód, bo skrzynia biegów się wysypała.

Czułem, że gdybym się dobrał do papierosów to bym palił jeden za drugim, tym bardziej, że miał mnie kto częstować. Ale się nie dałem. :naughty:

Opublikowano

cos dla palaczy :hi: obejrzyjcie do końca - a potem sobie zapalcie :decayed:

Opublikowano

adaho dzięki.. własnie jadłem :sick3:

Opublikowano

adaho dzięki.. własnie jadłem :sick3:

no to trzeba teraz po sobie posprzątać :decayed:

daje do myślenia filmik co ???

Opublikowano

:)

Mam Ci teraz obrzydzić seks ??

Opublikowano

:)

Mam Ci teraz obrzydzić seks ??

a masz coś ciekawego ??????

Opublikowano

a masz coś ciekawego ?????

O! Zawsze znajdzie się jakiś amator :> :>

Opublikowano

U mnie próba stresu zaliczona wczoraj, kiedy to z Litwy do Radomia ciągneliśmy na sznurku samochód, bo skrzynia biegów się wysypała.

Czułem, że gdybym się dobrał do papierosów to bym palił jeden za drugim, tym bardziej, że miał mnie kto częstować. Ale się nie dałem. :naughty:

tym bardziej graty ci sie naleza,za wytrwalosc :wink4:

:)

Mam Ci teraz obrzydzić seks ??

dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie... :naughty:

Opublikowano

dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie... :naughty:

..Nosferski pokaże swoją prywatną kolekcje ślizgaczy z młodymi lesbijakmi w rolach głównych :guma::song::D

Opublikowano
:polew: :polew: obiecanki,cacanki a glupiemu...wiadomo co... :wink4:
Opublikowano

haha, w ogóle jakoś tak radośnie się robi... jutro minie 12-ty dzień jak nie palę :oklaski: :oklaski: :oklaski:

a, i jeszcze dla Was :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.