Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolkov...Ty tez zajarales..... :angry:

Widze, ze ze spotow warsiaskich to tylko Agela i Nosfer sie trzymaja.. :th:

Jeszcze Adaho :wink4:

[br]Dopisany: Wrzesień 24, 2008, 07:22:43 am_________________________________________________

Kolkov...Ty tez zajarales..... :angry:

Gregor sie ciśnieniuje na spotach podobnie jak ja :decayed::polew:

Opublikowano

Jeszcze Adaho

tak jest - dzięki sąsiedzie

Opublikowano

nie przez nas tylko przez te browarrrrki :tongue4:

wlasnie one reguluja poziom potrzebnych elektrolitow i cisnienie...przyjemne z pozytecznym w jednym :wink4:

Jeszcze Adaho

tak jest - dzięki sąsiedzie

...i raggy cie wydal....

Opublikowano

Jeszcze Adaho

tak jest - dzięki sąsiedzie

:wink4:

Opublikowano

no jak tam?

.... niedlugo beda male jubileusze,miesiac bez peta obchodzic beda angela taktus tomaszust i nosfer ,jesli kogos pominalem,to przepraszam-prosze dopisac :wink4:

jakies pomysly ,co przygotujemy na prezent?... :naughty:

Opublikowano

Tomaszust i Nosfer dzisiaj obchodza jubileusz.... :> miesiac bez fajka :kox:

Opublikowano

Znów zapomnieliście o Adaho :tongue4::decayed:

Opublikowano

Tomaszust i Nosfer dzisiaj obchodza jubileusz.... :> miesiac bez fajka :kox:

O kurna, faktycznie. :kox:

Z okazji jubileuszu jadę na 19:00 na spota w Radomiu, później na siłownię, a później do swojej kobiety. :)

A oblewanie będzie jutro w Lublinie - będę miał pierwszy zjazd w tym semestrze. :kox:

Opublikowano

Brawo Panowie .. wytrwaliście miesiąc :good:

Opublikowano

Dzięki za pamięć !

:gicior::silacz::thumbup::krol:

Adaho - Siust :friends:

Opublikowano

Taaaaaaaa :drunk::kox:

Opublikowano

Znów zapomnieliście o Adaho :tongue4::decayed:

przeciez sam mowiles,ze zajaral :mysli:

tomaszust i nosfer- :beer1: :drinks:

oby tak dalej...[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:00_________________________________________________adaho-cos mi sie juz pomylilo,kto zajaral,a kto nie-wiec pytam wprost-zajarales?

Opublikowano

Adaho nie zajarał.. chyba. :mysli:

Za to ja miałem dziś kryzys. Ale oczywiście przetrwałem. :)

Opublikowano

Panowie ... Tomek :tongue4:

Adaho nie zajarał ..a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :wink4:

Zajarał kto inny.... nawijmy go niesforny Grześ :polew:

Opublikowano

razem zawsze raźniej więc do dzieła chłopaki!!!

Opublikowano

no i jak tam sytuacja,pytam,bo to juz czas na kontrolne pytanie-po weekendzie ....zajaral ktos???

angela - opowiadaj jak kolacja przy swiecach przebiegla,to wazny moment w walce z nalogiem... :wink4::tongue4:

Opublikowano

To był ciężki weekend. Ale dało się wytrzymać. :)

Opublikowano

no i jak tam sytuacja,pytam,bo to juz czas na kontrolne pytanie-po weekendzie ....zajaral ktos???

Mnie to sie nawet nie chce myśleć o fajach .. nawet o dziwo ..podczas piątkowych-sobotnich delikatnych tankowań :tongue4:

Opublikowano

Ledwo żyje po alkoholowym weekendzie.. :heat: Szlugi juz chyba odstawiłem na dobre, bo nawet o nich nie mysle, a momenty "kryzysowe" są już tak lekkie, ze wlasciwie żaden problem nad tym zapanować..

Jeszcze tylko muszę rzucić wódę.. :sick3: :sick3: Nawet do pracy dzisiaj nie poszedłem :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet do pracy dzisiaj nie poszedłem :gwizdanie:

Ty pijusie niedobry. A meczyk oglądałeś ???? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.