Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wcale śmieszne nie jest ;( ;(

:wallbash:

Opublikowano

To wcale śmieszne nie jest ;( ;(

ale co :

1. to że jestes pijusem

2. mecz

Opublikowano

Ledwo żyje po alkoholowym weekendzie.. :heat: Szlugi juz chyba odstawiłem na dobre, bo nawet o nich nie mysle, a momenty "kryzysowe" są już tak lekkie, ze wlasciwie żaden problem nad tym zapanować..

Jeszcze tylko muszę rzucić wódę.. :sick3: :sick3: Nawet do pracy dzisiaj nie poszedłem :gwizdanie:

dobry pomysl z ta woda :wink4:,ja wiem sam po sobie,jak piekny swiat jest bez niej... :tongue4:

Opublikowano

ja niestety odpadam z gry...

w piatek bylo bummm autkiem i byly faje..... ;( za duzo nerwow ;(

Opublikowano

ja niestety odpadam z gry...

w piatek bylo bummm autkiem i byly faje..... ;( za duzo nerwow ;(

...mocne bum,czy tylko bum...?

...ale zawsze mozesz znow sprobowac,jeden stres jeszcze nie przekresla,zrob to nie dla nas,zrob to dla siebie...jak upadniesz,bedzie powod ,zeby sprobowac znow...a jeszcze pytanko-palisz,czy tylko zapalilas?... :mysli:

Opublikowano

ja niestety odpadam z gry...

w piatek bylo bummm autkiem i byly faje..... ;( za duzo nerwow ;(

Właśnie mi się świat zawalił. ;(

Powiedz, że nie palisz dalej...

Opublikowano

moskal "Mecz" :wallbash: - Nie jestem chlejusem :decayed:

_________________________________________________

Angela :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Właśnie, a powiedz co z tą stłuczką ? Wpakowałaś się, czy Tobie wjechali ?

Opublikowano

No wlasnie...stres byl tym wiekszy bo to ja niestety wpakowalam sie w fiata stilo ;(

Opublikowano
:kwasny: Ale chyba nie było poważnych zniszczeń ? W Warszawskich pytałaś o blacharza-lakiernika do elementu więc chyba nie najgorzej co ? Zniżki Ci poleciały ? :embarrassed:
Opublikowano

:kwasny: Ale chyba nie było poważnych zniszczeń ? W Warszawskich pytałaś o blacharza-lakiernika do elementu więc chyba nie najgorzej co ? Zniżki Ci poleciały ? :embarrassed:

no tragedii nie ma......(zderzak przedni....grill wgnieciny...maska sie wogole nie otwiera :embarrassed:)

zreszta...moze bede dzisiaj na spocie to zobaczycie......tylko mam nadzieje, ze nie bedziecie sie smiac ze mnie :embarrassed:

Opublikowano

Śmiac się nie ma z czego... każdemu się może zdarzyc :kwasny:

Dobrze, że to nic poważnego :) a papierochów poprostu już nie pal :decayed:

Opublikowano

ylko mam nadzieje, ze nie bedziecie sie smiac ze mnie

W żadnym wypadku !

Każdego kto bedzie sie śmiał ..wyślemy na 3 godziny słuchania historii Krzyńka :decayed: To najlepsza kara :D

a papierochów poprostu już nie pal :decayed:

Ty też :decayed:

Opublikowano

Ty też :decayed:

przeca ja nie palę :gwizdanie:

Opublikowano

przeca ja nie palę :gwizdanie:

Ja tysz :guma:

Ale Ty to normalnie za 4 dni coś mi sie wydaje że odbezpieczysz tą ramę co wozisz w samochodzie :decayed::naughty:

Opublikowano

przeca ja nie palę :gwizdanie:

Ja tysz :guma:

Ale Ty to normalnie za 4 dni coś mi sie wydaje że odbezpieczysz tą ramę co wozisz w samochodzie :decayed::naughty:

qurde jakoś sobie nie mogę wyobrazic tej chwili :shocked: ,

ale pewnie zajaram jakieś cygaro :cool1:

Opublikowano

ale pewnie zajaram jakieś cygaro

lepiej tą ramę odbezpiecz - po cygarku możesz nie wytrzymac uroków porodówki :decayed:

Opublikowano

No wlasnie...stres byl tym wiekszy bo to ja niestety wpakowalam sie w fiata stilo ;(

Co Ty opowiadasz - nie zauważyłem na moim ani śladu :)

Nie daj się Angee - nie pal.

Tyle już wytrzymałaś, to nie szukaj teraz wykrętów :disgust:

Opublikowano

wit.s a u ciebie ,to jakis maly jubileusz..miesiac bez peta-gratulacje :good:

Opublikowano

wit.s a u ciebie ,to jakis maly jubileusz..miesiac bez peta-gratulacje :good:

A Wiciu rzucil palenie :shocked: nic sie nie pochwalil :bicz3:

Opublikowano

sorry ,moja pomylka - :notworthy: chodzilo o taktusia :embarrassed:

ale moze witek tez rzucil... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.