Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raggaman nie martw sie......wszystko bedzie dobrze :)

Opublikowano

Raggaman nie martw sie......wszystko bedzie dobrze :)

Dzięki za pocieszenie :)

..ale tak czy siak ..juz samoistnie opadają mi ręce ;(

Opublikowano

W niebieskim..to jak nie urok to sraczka :wallbash: i wogóle..

nie Jesteś sam - szajsenwagen i tyle, audi to mit i prawda jest taka że pieprzy się jak wszystkie inne tyle że więcej za to płacisz :decayed:

ja się przesiadam na nową Kie Ceed za miesiąc :naughty:

Opublikowano

...co jakis czas musi sie cos sp***dolic,z 1,6 to mialem takie przeboje,ze czasem to juz z nerwow lzy w oczach mialem i podpalic ja chcialem,z ta ,co mam teraz tez lekko nie jest,nie mam czasu pierdoly zrobic,a czasu po poludniu coraz mniej,nie przejmuj sie raggy-dasz rade,powoli i samo sie ulozy,moze nie jutro,czy pojutrze,ale sie ulozy....zobaczysz... :wink4:

Opublikowano

Raggaman nie martw sie......wszystko bedzie dobrze :)

Dzięki za pocieszenie :)

..ale tak czy siak ..juz samoistnie opadają mi ręce ;(

Pełen loooz Pelican Blue będzie jak ta lala :decayed:

Nikt nie mówił, że będzie łatwo...

Opublikowano

Raguś, muszą być czasem gorsze chwile, żeby później docenić te lepsze. Będzie dobrze. :good:

A jeśli chodzi o Niebieskiego - gadałeś z mechanikiem? Wg mnie to, że wywaliłeś tłumiki ma duży wpływ na dynamikę, ale jeśli mówisz, że całkowicie nie jedzie to może faktycznie coś spieprzył tym spawaniem. :mysli:

Opublikowano

Dzięki koledzy za wsparcie :hi:

Opublikowano

...po to jestesmy :wink4:...

Opublikowano

kurde miało by palenie i nie ma :no:

moja córka doszła chyba do wniosku, że woli jeszcze posiedziec trochę w brzuchu :decayed:

zajaranie na porodówce chyba zostanie mi wybaczone :rolleyes:

Opublikowano

zajaranie na porodówce chyba zostanie mi wybaczone :rolleyes:

A potem śmierdzący przytulisz żonę i córkę... :gwizdanie:

Opublikowano

nieeeeeee to nie dopuszczalne...

fakt bez sensu trochę, chyba że wezmę coś na zagrychę :rolleyes:

Opublikowano

...nie pal...narodziny dziecka,to jedna z wiekszych chwil w Twoim zyciu,wiec nie zakopc jej dymem z papierosa, :wink4:

a tak poza tym,to jak tam wszyscy sie trzymaja,czy ktos zaczal jarac-raggaman Twoja postac najbartdziej jest podatna na papierosy....zajarales?

...no i angela ostatnio miala stresa wiekszego,jak sytuacja? :mysli:

Opublikowano

raggaman Twoja postac najbartdziej jest podatna na papierosy....zajarales?

:kwasny:

Opublikowano

raggaman Twoja postac najbartdziej jest podatna na papierosy....zajarales?

:kwasny:

I wszystko jasne. :D

Ja to zapomniałem, że jest coś takiego jak pety. Wieczorami mnie nachodzi, ale radzę sobie. :)

Opublikowano

...no i angela ostatnio miala stresa wiekszego,jak sytuacja? :mysli:

Z tego co mi wiadomo to Angela nie pali :wink4: :oklaski:

Opublikowano

...to jeszcze adaho i kolkov zostali,bo taktus chyba nie zajaral... :mysli:

Opublikowano

Ja nie pale :> ale teraz mam wieksza motywacje :naughty:

Opublikowano

Ja nie pale :> ale teraz mam wieksza motywacje :naughty:

dzidzia będzie ??? gratuluje Angela

Opublikowano

dzidzia będzie ??? gratuluje Angela

hahahhaa.....ales wymyslil :laghing2: akurat inna motywacje mialam na mysli :naughty:

Opublikowano

Angela, no to się chwal, bo nas tu ciekawość zjada. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.