Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak wam sie nie uda , buhahahahaaaa

Opublikowano

moskal, wyjdź!!! :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

To co.. za tydzień na spocie grupowo jaramy ostatniego ? :decayed:

Opublikowano

Nosfer, tak. 26 sierpnia (tj. wtorek) na spocie warszawskim grupowo jaramy ostatniego peta. Ci, którzy nie są z Wawy i nie przyjeżdzają na spoty warszawskie też niech rzucą - później obgadamy sprawe na forum. :)

Opublikowano

No to spoko.. Przez ten tydzień muszę się najarać za wszystkie czasy :lol1:

Będzie okazja się poznać w miłej atmosferze :palacz::palacz: :decayed:

Opublikowano

I za to Cię najbardziej kocham :tongue4

kiedy jakiś seksik za tak miłą moja reakcję ?? :boobs::banan2:

Opublikowano

Spoko......moge sie dolaczyc do was.... :decayed:

Ale z malym zastrzezeniem :polew: ja rzucam po zlocie :tongue4:

Opublikowano

[/color] grupowo jaramy ostatniego peta

spoko tez wpadę na jakies grupowe conieco :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

spoko tez wpadę na jakies grupowe conieco :gwizdanie: :polew:

;):decayed:

Angela, 3mam Cię za słowo. Po zlocie rzucasz i już nie ma żadnych wykrętów. :)

Nosfer, ja tak samo kopce teraz jak smok, żeby się napalić, a na spocie to będę jarał jeden za drugim. :decayed:

Opublikowano

Angela, 3mam Cię za słowo. Po zlocie rzucasz i już nie ma żadnych wykrętów. :)

Tomek rzucam!....czyli od 1 wrzesnia :)

Szkoda, ze nie z wami ....ale obawiam sie, ze gdyby to bylo przed zlotem :drunk: :drunk: to moglabym nie wytrwac :polew:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 14:29 _________________________________________________

Jak zwykle, na zlocie. Dobrze że Angela chętna to Ukcio się ucieszy.

Sorry za perwersję i OT, ale przepracowana już dzisiaj jestem

Brynia ale co?....gdzie?...jak? :decayed: ....bo nie kumam :polew:

Opublikowano

Spoko......moge sie dolaczyc do was.... :decayed:

Ale z malym zastrzezeniem :polew: ja rzucam po zlocie :tongue4:

:bicz3: :bicz3:

No tak ale dla mnie zlot to też będzie ciężki orzech.. :disgust:

Opublikowano

He he, opowiemy Ci na zlocie, no chyba że Norbi Cię wcześniej wtajemniczy :wink4:

Haha...zaczynam sie bac :polew: (zartuje :tongue4:)

Opublikowano

Angela, gdybym jechał na zlot w tym roku to też bym rzucał dopiero 1 września dlatego rozumiem Cię i masz ode mnie specjalną ulgę. :decayed:

Nosfer, wybieraj czy jaramy ostatniego za tydzień, czy wolisz 1 września. Zachęcam Cię do tego, żeby to było za tydzień. Spota przeżyjesz, będziesz mógł więcej wypić, a tym samym zmniejszy się ryzyko, że wylądujesz pod stołem i takie tam. :decayed:

Opublikowano

Angela, gdybym jechał na zlot w tym roku to też bym rzucał dopiero 1 września dlatego rozumiem Cię i masz ode mnie specjalną ulgę. :decayed:

dzieki :tongue4::kox:

Opublikowano

ja rzucam w zimie

teraz pale na balkonie, a mam blisko sasiednie domy i kilka za***istych sasiadeczek, ktore lataja gole po domu

nie zamierzam rezygnowac z wychodzenia na balkon teraz :naughty:

Opublikowano

dzieki :tongue4::kox:

Ale pamiętaj, że po zlocie będę miał Cię na oku. :cool1::decayed:

Opublikowano

Zamiast fajek lizaki.. :naughty:

Opublikowano

ja rzucam w zimie

teraz pale na balkonie, a mam blisko sasiednie domy i kilka za***istych sasiadeczek, ktore lataja gole po domu

nie zamierzam rezygnowac z wychodzenia na balkon teraz :naughty:

to zamiast na fajka ... wylaz zjesc brzoskwinke .... :naughty: bedzie zdrowiej ... :evil:

Opublikowano

Tomaszust spoko, jak wytrzymam zlot to wytrzymam wszystko :D Gorzej jak nie wytrzymam :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.