Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..


MlodyElk

Rekomendowane odpowiedzi

Masz mojego ADR idź w tym kierunku bn2aJat.jpg

Myślałem nad tym aby zrobić klapę w USA i zderzaki od polifta co sadzisz? :)

nawet nie mów że.chcesz "zrobić" klape US bo jeśli masz na mysli samoróbkę jak to bywa w golfach gdzie podstawa jest 6 puszek szpachli to juz więcej nie mam pytań....jesli sie mocno zastanowisz wy***iesz szystko co z bazaru i bedziesz montował tylko oryginalne graty ( a4 lift s4 rs4 ) to zawsze wyjdzie cos ładnego bo pamietaj że wcale nie jest lepiej gdy jest auto zagracone jakimiś pierdołami listwy listewki uchwyty disco polo chromy nakładki dodatki i nic do niczego niepasujące

Mam na myśli aby nie kłaść szpachli jak mówisz tylko kupić całą klapę wersji US ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER :facepalm:

LAMPY :facepalm:

ŚRODEK :facepalm:

WYDECH OD HUNDY :facepalm:

Klei zmywasz delikatnie benzyną ekstrakcyjną. Jest cięzko ale da rade.

Grill od polifta w czerń.

Natomiast przy przedliftowym zderzeku grill polifotwy bedzie to średnio wyglądało decyzja należy do siebie,.

Ja mam grill od polifta przy zderzaku przedliftowym i wygląda dużo lepiej niż stary grill.(zwłaszcza gdy masz lampy z polifta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i dlatego się zastanawiam nad tym :)

Dekory już gotowe i włożone :) teraz czekam aż przyjdą krateczki podświetlane ;) dziś zniknie jeszcze oznaczenie z tylnej klapy :)

03666c5afd1d.jpg

9aa623a7af6b.jpg

Zastanawiam się co zrobić z ramką ze środkowego tunelu hmm.. na początku chciałem przerobić na klimatronic ale patrząc po tematach za dużo osób samemu tego nie przerabiało więc nie wiem może coś doradzicie ;)

Edytowane przez MlodyElk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel środkowy dałbym czarny bądz obkleić carbonem czarnym ,lecz popielniczke na czarno już.Takie moje zdanie bo ten srebrny panel co teraz masz to :facepalm: Chodz dla mnie mogłeś dekory i panel środkowy obkleić np ciemno szarym carbonem albo walnąć hydrografike wtedy to by ci się ładnie komponowało.

Co do klimy sam nie mam i jak patrzyłem ile roboty przy tym jest to dałem sobie spokój bo to nie warte zachodu no chyba ,że musisz mieć tą klimę bo inaczej nie przeżyjesz tego :)

Aha i dodaj sobie do modów ori radio bo nie ori to średnio wygląda.Sam miałem jakiegoś pionieera ,zamieniłem na concert I ,elektronik mi dorobił wejscie aux i mordka się cieszy jak wszystko ładnie jest spasowane :)

Co do grilla to kwestia gustu przy czarnym nie rzuca się tak to ,że jest od przed lifta ,a jeśli chcesz go w czerń pomyśl nad folią czarną(coś jak Carbon) mniej roboty jak z malowaniem a nic się nie dzieje potem :)

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie które lepsze. Mam tylne lampy przed liftem lub mogę mieć przedliftem tylko przyciemniane, które z nich na razie włożyć aby tylko tych się pozbyć? :)

Zaczynamy

SEZON 2015

3be8d6bf0a1b.jpg

b5653e8b3e5f.jpg

8ce5ae8f0b9f.jpg

38185357e4f2.jpg

eb4671b496db.jpg

Nadchodzące zmiany w tutejszym sezonie :D

- kratki lift

- spoiler i grill w carbon

- zmiana głośników przód i tył ( 16 )

- gałka zmiany biegów lift

- mieszek i dźwignia od ręcznego w skórę obszytą czerwoną nicią

- czerwone lampki w drzwi i podświetlane daszki

- naprawa podsufiki oraz zmiana tarcz zegarów

- springi - 30/ -30

- prawe duże lustro + dwa w srebro

- być może ściema szyb

- zderzaki lift ( jeśli portfel pozwoli to od s4 )

- reszta wyjdzie w praniu :D

sorki za jakoś zdjęć ale zrobione były pudełkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolwiek zakladaj te robią out a w trakcie kupisz poliftowe tylnie lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie które lepsze. Mam tylne lampy przed liftem lub mogę mieć przedliftem tylko przyciemniane, które z nich na razie włożyć aby tylko tych się pozbyć? :)

Zaczynamy

SEZON 2015

3be8d6bf0a1b.jpg

b5653e8b3e5f.jpg

8ce5ae8f0b9f.jpg

38185357e4f2.jpg

eb4671b496db.jpg

Nadchodzące zmiany w tutejszym sezonie :D

- kratki lift

- spoiler i grill w carbon

- zmiana głośników przód i tył ( 16 )

- gałka zmiany biegów lift

- mieszek i dźwignia od ręcznego w skórę obszytą czerwoną nicią

- czerwone lampki w drzwi i podświetlane daszki

- naprawa podsufiki oraz zmiana tarcz zegarów

- springi - 30/ -30

- prawe duże lustro + dwa w srebro

- być może ściema szyb

- zderzaki lift ( jeśli portfel pozwoli to od s4 )

- reszta wyjdzie w praniu :D

sorki za jakoś zdjęć ale zrobione były pudełkiem

No i piknie.Kółka widzę ładnie siadły :) Cały czas do przodu!A lampy tylne zakładaj choćby zwykłe od przedlifta,byle tych już nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :D tylko wolałabym polift ale może coś wykombinuję z przedliftem :D choćby ledy włożyć aby ładniej wyglądały :P

Edytowane przez MlodyElk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby ledy włożyć aby ładniej wyglądały

Lepiej nie :facepalm:

nie nie :) czekam od kolegi z forum ma lampy z pierwszego lifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie kolego ale wywal te lampy i ten spoiler też bym zdjął ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek już odchamiłeś, teraz tylko jak koledzy mówią, wywal lampy i spojler i będzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wkładam od lifta a spoiler zostaje :)

Z dwojga złego faktycznie spojler jest łagodniejszą zbrodnią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no właśnie :D praktycznie to wpadka była z tymi lampami tylnymi ale to już szczegół :) a ze spoilerem mi się podoba i dlatego zostaje :) każdy ma swój gust :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

powracając do tematu tylnych lamp to się chyba będę musiał na razie wstrzymać bo mam inny problem dotyczący alufelg :(

trzeba z deka poprawić błotnik bo już Miśki się przyczepiły o wystający alusik :(

caed9925212a.jpg

50d1409b76bd.jpg

co polecacie?

Edytowane przez MlodyElk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam że dla takich felg nie ma sensu sie bawić z błotnikami więc polecam wymiane na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam że dla takich felg nie ma sensu sie bawić z błotnikami więc polecam wymiane na inne.

Problem w tym, że one mi się nawet podobają a po za tym są nikłe szanse aby ktoś chciał zamienić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam że dla takich felg nie ma sensu sie bawić z błotnikami więc polecam wymiane na inne.

Problem w tym, że one mi się nawet podobają a po za tym są nikłe szanse aby ktoś chciał zamienić :(

osobiście uważam że dla takich felg nie ma sensu sie bawić z błotnikami więc polecam wymiane na inne.

Problem w tym, że one mi się nawet podobają a po za tym są nikłe szanse aby ktoś chciał zamienić :(

Jak zwykle sprawa dyskusyjna :( wystaje sam korpus felgi,a nie jak to zwykle bywa rant.Jeżeli felgi zostały dopuszczone do ruchu to w czym problem?Zajeb...y Pan władza wie najlepiej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle sprawa dyskusyjna :( wystaje sam korpus felgi,a nie jak to zwykle bywa rant.Jeżeli felgi zostały dopuszczone do ruchu to w czym problem?Zajeb...y Pan władza wie najlepiej :facepalm:

Właśnie :( jak się usra to dowód poleci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...