Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Naprawa po wymianie springów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wytłumaczy mi ktoś przypadłość mojego auta, w sobotę wymieniałem sprężyny z przodu (było 1ba) na springi eibach pro kit i wszystko ładnie pięknie przód lekko kucną (tylko światła muszę podnieść bo teraz świecą po samej ziemi) i ku mojemu zdziwieniu stukanie w zawieszeniu ucichło, przed wymianą na ori sprężynach przejeżdżając przez poprzeczne nierówności, coś pukało i mnie wk***i... teraz puki co błoga cisza. Ma ktoś realne wytłumaczenie co mogło zaistnieć po obniżeniu przodu i taką reakcję na plus?

Opublikowano

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Opublikowano
  • Autor
Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

Proszę obiecane fotki:

20140222_133133.jpg

20140222_171926.jpg

20140224_183854.jpg

opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.

Opublikowano
Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

Proszę obiecane fotki:

http://s30.postimg.org/g1p2mgdz1/20140222_133133.jpg

http://s4.postimg.org/gh2zce1bd/20140222_171926.jpg

http://s24.postimg.org/42kigw5s1/20140224_183854.jpg

opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.[/quote

z tyłu tez wymieniałeś czy została sprężyną ori 1 ba? mierzyłeś wysokości o ile siadło?

Opublikowano

jakieś zdjęcia do porównania przed demontażem?

Opublikowano
  • Autor

Nie, tyłu nie mieniałem, może w tym tygodniu ruszę, tylko boję się że siądzie gorzej niż przód i będę musiał z powrotem przerzucać bo będzie wyglądało z d*py :facepalm:.

Tył została ori sprężyna 1BA, przód usiadł 2,7cm

Opublikowano

tez mam 1 ba i zastanawiałem się na założeniem springów eibach pro kit - 30. i dlatego pytam bo chciałbym zobaczyć to w całości jak wygląda czy jest sens się bawić w takie springi? jak bys zmieniał tył to zmierz wysokości przed i po i zrób jakies fotki z dalsza w całości auta. :naughty: pzdr

Opublikowano

Nie warto. Pro kit obniza 30 mm co w przypadkj b6/b7 daje mizerny efekt bo seryjnie nasze audiczki sa bardzo wysokie. Sam to przerabialem. Najpierw s-line, ale tego to wogole nie widac potem pro kit ale i to nie wiele potem eibach sportline ( Ktory mam teraz na sprzedaz) i to ju w miare fajnie wyglada a koniec koncow i tak na gwincie H&R wyladowalem. Moim zdaniem gleba -40mm to absolutne minimum zeby w b6/b7 zaczelo byc widac ze cos jest dlubniete i w mare ladnie lezy.

Opublikowano

Wczoraj skończyłem wymianę springów eibach pro kit -30. Jutro wstawie zdjęcia przed i po.

Opublikowano

Czekam na foto

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA)

Przed:

KM5CwHS.jpg

mgE3XZ3.jpg

Po:

Jg4t8lb.jpg

PnIIif7.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.