Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa po wymianie springów


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczy mi ktoś przypadłość mojego auta, w sobotę wymieniałem sprężyny z przodu (było 1ba) na springi eibach pro kit i wszystko ładnie pięknie przód lekko kucną (tylko światła muszę podnieść bo teraz świecą po samej ziemi) i ku mojemu zdziwieniu stukanie w zawieszeniu ucichło, przed wymianą na ori sprężynach przejeżdżając przez poprzeczne nierówności, coś pukało i mnie wk***i... teraz puki co błoga cisza. Ma ktoś realne wytłumaczenie co mogło zaistnieć po obniżeniu przodu i taką reakcję na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

Proszę obiecane fotki:

20140222_133133.jpg

20140222_171926.jpg

20140224_183854.jpg

opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Masz jakieś fotki przed założeniem i po założeniu ??

Robiłem, wieczorem wstawię.

Proszę obiecane fotki:

http://s30.postimg.org/g1p2mgdz1/20140222_133133.jpg

http://s4.postimg.org/gh2zce1bd/20140222_171926.jpg

http://s24.postimg.org/42kigw5s1/20140224_183854.jpg

opona zima 205/55/16 zobaczymy jak będzie na 17-tce lato.[/quote

z tyłu tez wymieniałeś czy została sprężyną ori 1 ba? mierzyłeś wysokości o ile siadło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tyłu nie mieniałem, może w tym tygodniu ruszę, tylko boję się że siądzie gorzej niż przód i będę musiał z powrotem przerzucać bo będzie wyglądało z d*py :facepalm:.

Tył została ori sprężyna 1BA, przód usiadł 2,7cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1 ba i zastanawiałem się na założeniem springów eibach pro kit - 30. i dlatego pytam bo chciałbym zobaczyć to w całości jak wygląda czy jest sens się bawić w takie springi? jak bys zmieniał tył to zmierz wysokości przed i po i zrób jakies fotki z dalsza w całości auta. :naughty: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Pro kit obniza 30 mm co w przypadkj b6/b7 daje mizerny efekt bo seryjnie nasze audiczki sa bardzo wysokie. Sam to przerabialem. Najpierw s-line, ale tego to wogole nie widac potem pro kit ale i to nie wiele potem eibach sportline ( Ktory mam teraz na sprzedaz) i to ju w miare fajnie wyglada a koniec koncow i tak na gwincie H&R wyladowalem. Moim zdaniem gleba -40mm to absolutne minimum zeby w b6/b7 zaczelo byc widac ze cos jest dlubniete i w mare ladnie lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...