Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18


boro81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ? jak z komfortem jazdy ? Na chwilę obecną mam 16x215x55 i naprawdę bardzo dobrze się prowadzi samochód , i drugie pytanie co sądzicie o tych replikach ?

NOWIUTKIE FELGI RS 6 NEW 18 CALI! RATY MAT-SPORT ! (3933046676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ?

Do lansu jak znalazł.:decayed:

Chcesz wygląd czy komfort ?

Bo trzeba się najpierw nad tym zastanowić samemu co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy opona o szerokości 245 i ET felgi 35 wchodzi bez problemu pod seryjny zawias w B6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to , że w/w opony już posiadam nowe także nie wiem czy je sprzedać czy raczej sprawdzić jaki jest komfort jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.Wiecie może jaki numer lakieru jest na felgach oryginalnych tego wzoru tylko po 2 ramionka co były w a4 b7 18cali chciałem odnowić i nie mam pojęcia jaki kod lakierku.Podrawiam serdecznie

podjedź do dobrej mieszalni lakierów z felgą, dobiorą bez problemu (bez szukania n-ru)

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:36 ----------

Witam

Pierwsze moje pytanie brzmi czy nie za szeroka opona jak na ten samochód ? jak z komfortem jazdy ? Na chwilę obecną mam 16x215x55 i naprawdę bardzo dobrze się prowadzi samochód , i drugie pytanie co sądzicie o tych replikach ?

NOWIUTKIE FELGI RS 6 NEW 18 CALI! RATY MAT-SPORT ! (3933046676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie wiem jak tam te warmińsko-mazurskie drogi obecnie .... dawno tam nie byłem :kwasny: ( były Ostródziak ... pzdr :hi: )

ale do rzeczy... dziś akurat sprzedałem 2 opony 245/40/18 na A6 kombi - na pytanie - jak się mu na takich laczkach jeździ odpowiedział .... szczęście całe, że wracam jutro do Niemiec ( choć i u nas są opinie podzielone ), co do felg ? ... repliki Made In ..... osobiście bym nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...