Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plaster miodu + ori zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zderzaka Sline zawsze pasuje grill Sline/S4/RS4.

Opublikowano

http://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b7-8e0-2004-08-rs4-s4-i6898194979.html

http://allegro.pl/atrapa-grill-audi-rs4-i7077053997.html

Te grille nie są podobne nawet, ten pierwszy jest tylko trochę za krótki ale wchodzi do mojego zderzaka, a ten drugi (RS4)  wątpię ma inny kształt. Chyba że mam coś z oczami :) .

Opublikowano

Długo jeszcze będziesz drążył kiedy masz już odpowiedź podaną?

Pierwszy link to marna podjebka, która wchodzi pewnie do zwykłego zderzaka.

Drugi link to ori grill RS4 z B8 polifta.

Żaden z nich nie podejdzie do zderzaka Sline z B7.

Opublikowano

Hehe dokładnie kolega dobrze prawi :-)

Musisz mieć taki grill:

https://www.ebay.pl/itm/OEM-Audi-RS4-Grill-SFG-Grille-A4-S4-B7-05-07-S-Line/141159822017?hash=item20ddc7f2c1:g:QgoAAOSwk~ZZ7E7U

u stanley, dostaniesz to 1k złotych taniej :-)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie chcę zakładac nowego tematu.

Jak wygląda sprawa tablicy rejestracyjnej na takim grillu i znaczna OOOO?

Znalazłem fajny czarny w połysku https://allegro.pl/atrapa-grill-kratka-audi-a4-b7-8e0-2004-08-rs4-s4-i7048441493.html

Opublikowano

Pewnie na trytkach czy coś. :cwaniak:

Opublikowano

Lepiej kupić ten gril z poprzednich postów, tutaj jest wersja dla kogoś kto nie chcę mieć znaczka

Opublikowano
34 minuty temu, Pawel125R napisał:

Lepiej kupić ten gril z poprzednich postów, tutaj jest wersja dla kogoś kto nie chcę mieć znaczka

Ładniej wygląda czarny w połysku niż w macie, a znaczek, to chyba idzie ze swojego przełożyć jakby było takie samo mocowanie. Tylko nie wiem jak z tą rejestracją.

Opublikowano

Mocowanie emblematu w oryginalnym jest inne,bo jest wpinany.  Z rejestracja jest pewnie tak ze przykrecasz do tej blendy widocznej na foto ramkę, całość do grila a następnie wkładasz tablicę 

Edytowane przez Pawel125R

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Będzie pasował do ori zderzaka w zwykłej wersji, w wersji S-Line nie będzie pasował zderzak jest trochę szerszy. Przynajmniej u mnie tak było.

Opublikowano
W dniu 3.12.2018 o 17:32, Dejwb7 napisał:

Miałem coś podobnego tylko w czarnym macie i założone na zwykłym zderzaku.

Będzie widać belkę przednią bo nie ma blendy na całą szerokość w tym grillu. Jakość wykonania tego ujdzie, nie ma tragedii.

Powiem tak... pojeździłem parę miesięcy i kupiłem zderzak S Line z ori grillem.

Edytowane przez rosati

Opublikowano

ja mam u siebie w czarnym połysku  może za jakiś czas bede sprzedawał 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś zamontowany grill z allegro (te w plaster miodu za 300-400zł) w ori zderzaku? 

Podeślijcie fotkę i dajcie znać jak to wygląda "na żywo" - czuć Chiny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.