Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tłumik koncowy przelotowy


a4bb

Rekomendowane odpowiedzi

będzie głośno, musisz tez pamietac o tym że masz Q i ten tłumik musi byc krótki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się to pytania, bo też jestem bardzo ciekawy. Szukałem dokłanie takiego i nie mogłem znaleźć na allegro.

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

a jak z jakością? Może ktoś wie gdzie można jeszcze taki dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja w ofercie tlumik od S4, na mocowaniach jest taki sam, jedynie moze wymagac przelotki bo eSa ma grubsze rury laczace

--= Audi A4 S4 tłumik końcowy 3' calowy przelot =- (3987585584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w TDI?? Poprawi dzwięk auta??

Zmieni na pewno ale czy poprawi ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies widzialem filmik 2.5tdi na wydechu od rs4 i dosyc fajnie do brzmialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić tłumik końcowy tak żeby nie był głośny. co z tego wyjdzie to się przekonam niedługo jak dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI na przelocie :D

Są firmy którym wysyłasz swoje downpipe a na zamówienie robią na wzór oryginału np. o średnicy 3 calach z wyjściem na 2.5 (nie wiem czy zmieści się w audi) do tego rurka ze kwasówki 2,5 calowej prawie do końca bez kata i tłumika środkowego i można zakończyć jakimś tłumikiem końcowy np. wybebeszony orginał z 1.9 TDI i polerka dwururki. Mogłoby być ciekawie, podobno turbo dużo wycisza w samej benzynie taka kombinacja mogłaby być nie ciekawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rezygnuje z tłumika końcowego przelotowego.. Byłem dzisiaj w ulterze, i gościu doradził mi wyrzucic cały tłumik koncowy i zastapic go rura 2,5 z dwiema końcówkami :) I tak zrobię. Umówiłem się już z nim na wtorek :) końcówki już wybrane :) A koszt to 350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesle chodza duzo ciszej na przelotach jak benzynki wiec wybor dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę odgrzeję kotleta.

Planuję u siebie wywalić seryjny końcowy wydech, środkowego już nie ma (zamiast niego jest marny AWG) a za turbo jest DP. Całość planuję zrobić 2,5" środkowy i końcowy przelot Magnaflow. Co o tym sądzicie ?. chcę odetkać wydech ale zależy mi na tym żeby wydech był w miarę cichy i nie męczył w czasie stałej jazdy 100-120 km/h

Może ma ktoś z Was doświadczenie z puszkami Magnaflow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przelotowy Magnaflow w Celice i powiem ,ze po sprzedazy auta żałowalem,ze tlumika sobie nie zostawilem, ogólnie bardzo dobra jakość produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Magnaflow brzmi to nawet przyjemnie i dość cicho. Zależy od silnika ale u mnie w V6 odgłos miodzio. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zmontowałem zestaw jak w moim gofrze, 2 tłumiki przelotowe wyciszające tylko że mojej produkcji od podstaw i jest przyjemnie cicho na wolnych na wyższym zakresie tylko mruczy ale dźwięk nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI na przelocie :D

Są firmy którym wysyłasz swoje downpipe a na zamówienie robią na wzór oryginału np. o średnicy 3 calach z wyjściem na 2.5 (nie wiem czy zmieści się w audi) do tego rurka ze kwasówki 2,5 calowej prawie do końca bez kata i tłumika środkowego i można zakończyć jakimś tłumikiem końcowy np. wybebeszony orginał z 1.9 TDI i polerka dwururki. Mogłoby być ciekawie, podobno turbo dużo wycisza w samej benzynie taka kombinacja mogłaby być nie ciekawa :D

Mój znajomy ma takie wydech w Ibizie tdi pierwsza kontrola i dowód zabrany :grin: ale robi robote :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...