Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard


iwan900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wie ktoś gdzie można obszyć kierownicę od b6 w Stargardzie lub Szczecinie ? macie jakiegoś tapicera godnego polecenia? Nie chcę się bawić w wysyłanie kierownicy do innego miasta chcę mieć obszytą swoją, kolega ma w b6 obszytą jak w b7 u góry i na dole kiery cienka skóra a po bokach i na skosach grubsza jaśniejsza skóra z dziurkami super to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Raczej każdy z tego forum wysyła kierownice do kolegi z forum, ale nie mogę sobie przypomnieć nicku.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie na Niemcewicza na rogu jest tapicer, obszywal na nowo koledze w b5 cały fotel Full elektryk i super sobie poradził , nie wiem jak sobie radzi z wajchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Goleniowie jest tapicer co sie tym zajmuje slyszalem ze naprawdo warto za kiere bierze 150 zl pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Goleniowa mam tyle samo co do Szczecina a wiesz kolego jaka ulica ?? bo w necie znalazłem to

Ankara s.c. Usługi i prace tapicerskie. Wykonywanie tapicerki samochodowej. Rajchel R., Górski E.

ul. Nowogardzka 7 lok. 3

72-100 Goleniów

Kom.: 660 072 855

Jeżeli to jest to proszę o potwierdzenie to zaraz tam dzwonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat, czy ktoś zna w Szczecinie tapicera który obszyje fotele i kanape??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podawałem wyżej na Niemcewicza na rogu koledze Full elektryka nazywał na nowo całego , rozłożył poszyci zrobił razem z matami grzania i podkładał , nic nie popsuł, wygląda identyk jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulacha na Łukasińskiego. Numeru niestety nie pamiętam, ale koledze jak zrobił kierę i fotele w e30 cabrioUSA to zwariowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulacha na Łukasińskiego

jesli chodzi o kierownice - cena jet o 1/3 wyzsza niz gdzie indziej - wynika to z zastosowanych materialow - Ulacha robi z bardzo dobrej (jakosciowo) skory - jak stwierdzil - przestalo sie oplacac oszczedzac na materialach - lepiej zrobic raz a dobrze niz szarpac sie z reklamacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...