Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.03.2017 o 07:32, Filek napisał:

Witajcie, już o to pytałem w tym wątku, ale chciałem się przypomnieć. Czy pojawiły się już nowe mapy dla Europy? Ewentualnie kiedy mają się pojawić? :)

Tak są, 6.24.2 z 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi powiedzieć jaka ja mam wersję? 32ac7ca1a388bde152e70834ab437c41.jpg3004f512a06a7f129722f354619f86f0.jpg

Co zrobić, żeby mieć nowsze mapy?

Dzisiaj próbowałem odblokować zielone menu za pomocą viakena ale bezkustecznie...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrclaguna napisał:

MMI 2G HIGH :hi: z ostatnim softem

Wrc dziękuję za odpowiedź (masz piwko u mnie :) ). Powiedz mi, a co zrobić, żeby odblokować zielone menu, bo według instrukcji z forum nie działa. Wyświetla mi się, że nie ma więcej funkcji. A mapy rozumiem, mogę sam zakupić np. na allegro albo lepiej u Ciebie i zainstalować w DVD, które jest w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MMI 2G  [07 - Control Head]  [Channel 8]   Zmieniamy z 0 na 1
Wejście: Trzymając SETUP na konsoli wciskamy na ok 5 sekund CAR, otworzy się zielone menu,w którym część z w/w modów można zrobić bez podłaczania komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

według TEGO tematu panel sterowania posiadam 3G BASIC, ale czytnik mam w połysku taki jak 3G+ z tym że nie mam slotu na SIM - więc jaki mam czytnik? i jakie mapy powinienem zastosować? dopiero jutro będe miał dostęp do auta żeby podrzucić ewentualnie zdjęcia wersji jakie sie wywietlają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi powiedzieć jaka ja mam wersję? 32ac7ca1a388bde152e70834ab437c41.jpg3004f512a06a7f129722f354619f86f0.jpg
Co zrobić, żeby mieć nowsze mapy?
Dzisiaj próbowałem odblokować zielone menu za pomocą viakena ale bezkustecznie...
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Potrzebujesz do tego VCDS. Napisz coś więcej jaki masz kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal-84 dziękuję za odpowiedź. Obecnie działam na interfejsie Viakena Its 5053. Muszę zamówić jakiś kabel do kompa, wtedy będę mógł coś więcej podziałać

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Kupiłem niedawno audi a4 b8 2008 rok, mam problem z nawigacją, w ogóle się na tym nie znam i nie wiem co zrobić by działała. Czy ktoś wie jak ją uruchomić i jakie aktualizacje są do niej potrzebne? Czy w ogóle znajduje się ona w tym modelu samochodu? Załączam zdjęcia z numerami wersji. Pomocy!

20170413_183924.jpg

20170413_184352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, 

 

Mam problem, 

 

Chciałbym uaktywnić ukryte menu i nie mam pojęcia jak to zrobić, mógłby ktoś coś poradzić ?

 

Mam taki panel dla MMI , nie wiem jaka to wersja, zaczynam dopiero przygodę w tym temacie.

 

Jak wchodzę w opcję jaki oprogramowanie wychodzi mi :

 

HN+_EU_AU3G_PO513

 

 

 

Zdjęcie z neta :

 

Bardzo proszę o pomoc, jak odnaleźć to ukryte menu.

45-2012-audi-a4-allroad-quattro-fd.thumb.jpg.f529e62dafbaa1048df597104d16f4a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest odblokowane. 

 

Czy za pomocą tego krótkiego poradnika odblokuję? 

 

Czy to nie do mojej wersji ?  Nie chciałbym nic namieszać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone menu udało się odblokować, niestety, nie mam lusterek składanych. Zaznaczyłem tą opcję ale nie działa. No trudno.

Ktoś się orientuje, jakie fajne funkcje można jeszcze włączyć na tym menu, sprawdzić czy działają ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie co to będzie za nawigacja i cały system?? MMI 2G z 7 calowym wyswietlaczem i rozdzielczością 400?  Jest możliwość zamiany tej zmieniarki CD, czytnikiem Audi Multimedia SD? 

$_20 (1).jpg$_20 (2).jpg$_20.jpg

 

Ten zestaw poniżej to ten sam co na zdjęciach wyżej?

NAVI1.jpg

NAVI2.jpg

 

Edytowane przez golfr20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade jakoś to rozbudować  MMI 2G ?? czy trzeba coś pomyśleć i zainwestować coś w stronę 3G??

'Zaznaczam że także zaczynam przygode dopiero .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie 2G na 3G  prawie wszystkie sterowniki sa do wymiany

2 generacja sa to juz stare sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...