Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

MMI = Multi Media Interface, czyli radio + nawi + media itp.

samo radio (Concert/Symphony, ew Chorus) to nie MMI

W rocznikach 2008-2009 bluetooth był osobnym modułem, także jeśli nie jest aktywny fabrycznie to raczej nic nie wyczarujesz

Akcja serwisowa to pokłosie vw dieselgate, wg pierwszych opini po zabiegu w http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335438-wezwanie-na-serwis-ea189-23q4/page-7, wydaje się, że nie boli ;)

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc jaką to wersja mmi mam zamiar kupić polifa z 2013r. Zdjęcia trochę niewyraźne ale takie dostałem

297b8aa8be9f7744410cbef856077bd5.jpg5a22d7b09ec17013f33e1ef0c8a63e52.jpg

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, we wtorek jadę po A4 B8 LIFT 2013 rok do DE. Chciałem zapytać tylko, co za MMI w niej siedzi i dlaczego są tylko 4 przyciski na panelu a nie 6. Rozkodowałem VIN i co do kodów multimedia znalazłem coś takiego:

CD changer/CD player - 7D5 DVD Player

CD ROM/DVD/SD card -7QA Without CD/DVD for navigation

Navigation device - 7T6 Navigation system (MID)

Radios - 8YQ Radio ,,HIGH''

Telephone / telematics - 9ZF

TV reception / digital radio reception - QV0

PNQ - MMI Navigation PLUS

PT5 - preparation for mobile phone (Bluetooth)

i jeszcze jest kod PGK - Business Package

Da radę rozróżnić jakie tam siedzi MMI? Powinny być jeszcze jakieś kody? Może coś przeoczyłem. W załączniku wrzucam foto panelu MMI jaki mam mniej więcej (ilość przycisków) i jedyne zdjęcie MMI jakie mam. Ważne jest też dla mnie to, czy da radę odtwarzać muzykę przez Bluetoorh z telefonu, lub AUX lub coś w tym stylu.

2013-audi-a4-16.jpg

$_3-6.jpg

Edytowane przez Denly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo panowie za pomoc. Chciałem jeszcze zapytać jak wygląda sprawa z mapami do tego MMI? One są na karcie SD czy na DVD czy jak? Za niedługo po nią lece dlatego chciałem w domu nagrać sobie mapy PL do niej, bo z tego co wiem to są tam tylko mapy DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy, od niedawna jestem w posiadaniu A4 B8 i czytajac ten temat zastanawia mnie w jaka wersja wyposazony jest moj samochod. 
I jak juz wczesniej ktos wspominal, czy jest mozliwe doinstalowanie/dolozenie Navigacji do tego komputera ?? 
No i prawdopodobnie nie posiada bluetooth'a.
Tak powiedzial mi Elektromechanik, u ktorego byl podpiety pod komputer.
Istnieje ponoc opcja dolozenia kolejnych modow ? czy cos tego rodzaju by ubogacic ten komputer ? 
Nie wiem ile w tym wszystkim jest racji i temu zwracam sie z tymi zapytaniemi do was. 
pozdrawiam.

DSC_0148.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłe RADIO CONCERT  bez Nawigacji


BLUETOOTH mozna bez problemu doposazyc

Jakby co mam  ORI zestaw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc. 
A czy jest mozliwe doinstalowac Spolszczenie oraz  Navigacje ?
Jak tak jakie sa to koszty ? Tak mniej wiecej.  

11 minut temu, wrclaguna napisał:

Jakby co mam  ORI zestaw :hi:

ORI zestaw tzn? Jestem zielony w tych nazewnictwach wiec prosze o wyrozumialosc. 

Edytowane przez Bianco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czytam forum już od kilku tygodni i z tego co wyczytałem to posiadam MMI 2g HIGH i nie ma tu bluetooth-a o czym się przekonałem dziś w serwisie Audi ,bardzo miły Pan sprawdził mi  wyposażenie po VIN-ie i sam był bardzo zdziwiony że przy takim wyposażeniu ktoś nie zamówił BT . Radio i tu poległem ... mowa na forum  jest o Symphony ,Chorus, Concert ja nie mam bladego pojęcia co tam siedzi :facepalm:  . I teraz mam kilka pytań i tu licze na  Waszą pomoc . Czy przy braku sterownika (modułu) BT  instalacja jest pociągnięta i wystarczy podpiąć sterownik i go zakodować ? czy trzeba też sie bawić w ciągniecie instalacji ? I jakie posiadam radio ?  Na zdjeciu widać że jest tam Parrot i jest on niezależnie podłączony z swoim głośniczkiem (tragedia). 

DSC_0324a.jpg

DSC_0325a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, już o to pytałem w tym wątku, ale chciałem się przypomnieć. Czy pojawiły się już nowe mapy dla Europy? Ewentualnie kiedy mają się pojawić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda... Będę musiał walczyć z tym parrotem 

Dokup moduł bluetooth i mikrofon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...