BigCactus

305 wyświetleń profilu

Osiągnięcia BigCactus

Reputacja

1. Mam pytanie odnośnie dźwięku turbo w 2.0 177 CGLC. Standardowo autem jeździ moja druga połowa, ale czasami je pożyczam i zwróciłem uwagę na charakterystyczny delikatny świst turbo przy ostrzejszym przyspieszaniu. Pytanie czy to standard w tym silniku (autko ma 30k przebiegu) czy coś nie tak - z tego co pamiętam często świst był objawem kończenia się turbo. Ostatnie TDI jakim jeździłem to V6, więc nie mam odniesienia i być może to standardowa praca. Druga sprawa to bardzo lekkie buczenie (ciezko scharakteryzować dźwięk ?) przy około 70 km/h na 5 tym biegu - czy z racji quattro może być słychać przeniesienie napędu na tył? Autko świeżo po przeglądzie.
  2. Mam pytanie o pielęgnację skóry Feinnappa brązowej - autko z 2014r. i skóra w stanie idealnym. Jak często powinienem ją czymś smarować/etc.? Czy aktualnie wystarczy jedynie pielęgnacja czy za każdym razem także czyszczenie? Który z produktów Gliptone/etc. będzie odpowiedni?
  3. Duza roznica po programie? Ile wyszlo w serii? Musieli robic cos z DPF-em?
  4. Witam, Wracam do Audi z A4 Allroad. Mialem kiedys A4 B6 2.5 163 KM - zrobilem nim 200.000 km, wspanialy samochod i silnik pomimo opinii. BigCactus
  5. Czy ASO na gwarancji wgrywa za free nowe Mapy?
  6. Ok, czyli wszystko jest ok. W Audi przez telefon mi wspominali, ze wzmacniacz moze byc pod kolem w bagazniku, ale pewnie w innej wersji. Dzieki za wyjasnienie!
  7. Ok, dzięki - myślałem, że może wzmacniacz z Audi sound system został wymontowany i chciałem to potwierdzić (pewnie jest pod kołem dojazdowym)
  8. Tak MMI Navigation plus. i jeszcze zdjęcie poglądowe:
  9. Hmmm. Nic tam nie ma. Moze wzmacniacz jest tylko w wersji BO? I zdjęcie wnęki - czy jest tam wzmacniacz?
  10. Mam pytanie co powinno znajdowac sie we wnece bagaznika po lewej stronie? Po otwarciu widze tam metalowy plaski stojak (?) na cos i nic wiecej pizza wygluszeniem zoltym. To miejsce na subwoofer w wersji BO czy cos tam powinienem miec?
  11. Wrzuce wieczorem. W ktorym miejscu powinien byc subwoofer? Pod kolem? W bagazniku po lewej stronie po zdjeciu oslony jest metalowy plaski uchwyt/stojak jakby pod subwoofer wlasnie.
  12. Czy kod 9VD i Audi sound system zawsze oznaczaja 10 glosnikow i sub? Mam w specyfikacji podane radio Chorus i 8 glosnikow, a pozniej pozycje Audi sound system. Mam tez mmi 3g jesli ma to znaczenie. czyli co masz bo nie rozumiem CHORUS czy MMI 3G ? 8RX to 8 głosników 9VD to 10 glosników 9VK to 14 glosników BANG OLUFSEN Mam wydruk specyfikacji i w pozycji Komfort jest "Chorus". Ale następnie dalej mam system PNQ MMI Navigation plus oraz Audi sound system 9VD - czyli jak rozumiem pierwszy zapis to standard, a dopiero dalsze zapisy definiują to co mam? Czyli pewnie jest jednak te 10 głośników.
  13. Czy kod 9VD i Audi sound system zawsze oznaczaja 10 glosnikow i sub? Mam w specyfikacji podane radio Chorus i 8 glosnikow, a pozniej pozycje Audi sound system. Mam tez mmi 3g jesli ma to znaczenie.
  14. Witam, Mam pytanie o rozszyfrowanie systemu audio w samochodzie, ktory zakupilem. W specyfikacji mam kolejno: 1. W poczatkowym opisie "system radiowy Chorus" 2. Nastepnie przy systemic MMI navigation plus mam 8 glosnikow 80 Watt 3. Dalej jest Audi sound system 9vd, ktory z tego co czytam powinien miec 10 glosnikow i sub w bagazniku, ale nie mam nigdzie o tym wzmianki. Mam tez pytanie do czego sluzy slot dosyc duzy w schowku przed pasazerem? Czy jest to zwiazane z Audi music interface UF7? Dzieki za pomoc, bo dopiero rozszyfrowuje wszystkie kody. Pozdrawiam, BigCactus