Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy nimi , tylko tym że LOW nie ma dysku twardego i mapy są na płycie ? Myślałem że ta druga jest mmi 3g+ na naklejce jest data 28.01.14

Tu masz w PDF info : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-wersje-wyposazenia/#entry4220534

Ta druga to MMI 3G LOW (basic) jest do tej pory produkowana .

Apropo tego własnie tematu.

Wertuje i wertuje, wiem już jak rozpoznać 2g od 3g i 3g high od low/basic, ale nadal nie wiem czym one się różnią, tj. Wiem ze jedna ma dysk i joystick, oraz to zę w jednej mapy sa na dysku a w drugiej na sd/dvd, oraz 3g High oferuje widok 3D, ale czy jest jakaś różnica poza tym? Czy opcje które możliwe są do zakodowania w tych modułach są takie same? Czy on mają na przykład wizualizację parktronic? (mam na myśli wszelkie bajery i udziwnienia w tym opcje green screena)?

Edytowane przez matriw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3G Basic i mam wizualizację czujników parkowania przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faktory, dzięki za odpowiedź. A próbowałeś zagłębiać się w te dodatkowe kodowania, skłądanie lusterek, naładowanie akumulatora i inne?
...tym bardziej nie wiem już czym różni się 3G BASIC od 3G HIGH :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tym bardziej nie wiem już czym różni się 3G BASIC od 3G HIGH

Czesciowo juz sobie odpowiedziales ;) 3G High ma tez wieksza rozdzielczosc ekranu (jest tez ciut wieksz niz w basic) mozesz tez ogladac filmy na DVD, czego nie mozesz zrobic na 3G Low. Glowna roznica to wlasnie HDD i mapy na nim, ekran oraz filmy, ktore mozesz odtworzyc z DVD ;) no i oczywiscie Joy. Wszystkie wskazania, ktore opisales powyzej jak aku, wizualizacja parkowania, lusterka skladane etc chyba nie sa kodowane w samym MMI, a w innym sterowniku. MMI tylko je nam pieknie pokazuje.

Mialem MMI 3G Low/Basic i wymiana (zostawilem graty w rozliczeniu) kosztowala mnie prawie dwa lata temu okolo 2k pln, a samej roboty 15 min plus wizyta w ASO na sciagnie CP z jednostki. Wymieniona jednostka, ekran oraz panel przy lewarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pieron82 dzięki serdeczne! Takiej właśnie odpowiedzi potrzebowałem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje co to jest za wersja MMI 3G o takim oznaczeniu: 8R1035746C oraz tuner radiowy o numerze :4G0035082B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcę jechać kawał drogi po auto, jednak na zdjęciach nie widać ekranu nawigacji, wiem tylko, że jest AUDI CONCERT, teraz moje pytanie czy jeżeli pisze na desce audi concert to jest to na 100% kolorowy wyświetlacz czy może być mono? auto bez navi

pisze tylko audi concert i w opisie cd/mp3, wielkosci ekranu tez nie moge zobaczyc( zdjecia z daleka)

dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się upewnić, że dobrze rozumiem, że jeśli w okolicach lewarka nie ma panelu do sterowania tylko jest tak jakby "przeniesiony" na czytnik to mamy do czynienia tylko z radiem. A jeśli jest na odwrót to mamy do czynienia z MMI?

Pozdrawiam

Edytowane przez Niezalezny18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mp3 to concert 3

Czerwony mono wyswietlacz

Wysłane z mojego REDMI2ONEPLUS przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć jaki posiadam rodzaj MMI i jaką mam wersje map ? (audi a4 2012 polift )

pled7u6v.jpg

hxen5b5s.jpg

Edytowane przez art1122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto na gwarancji to ASO

Mam to samo. Gwarancji już nie ma. Coś można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...