Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tutaj nowy :D pochwale się swoim Audi kupionym dzięki użytkownikowi tgkone :P

Silnik 2.0 TDI BLB 140 KM aktualnie 162KM 390Nm
Skrzynia manual 6 bieg.
Lakier LZ5J Moroblau perleffekt i seria na całym aucie ;)
Rok prod. 2005

Wyposażenie:
Bixenon samopoziomujący
Światła DRL
Audi koncert
Podgrzewane fotele

Podgrzewane lusterka
ABS
ESP
Dzielona, składana tylna kanapa
Audi Navi RNS-E
6 x Airbag
Kolorowy FIS
2 strefowy klimatronik
Telefon, bluetooth
Elektryka szyb przednich i sterowanie z pilota
Halogeny
Podłokietnik przód, tył
Elektryczne lusterka
Dodatkowy pakiet oświetlenia wnętrza

Plany:
Dokładka zderzaka Leon cupra r - zrobione
Gałka zmiany biegów S-Line - zrobione
Znaczki S-Line na listwach i grill - zrobione
Kierownica mf i obszycie skórą - zrobione
Tempomat - zrobione
Ledy postojówki - zrobione
Led DRL - zrobione
Led tablica rej. - zrobione
Kamera cofania - zrobione
Co do navi to:
PL Menu RS4 - zrobione
VIM Hack - zrobione
USB - zrobione
Cyfrowy Tuner DVB-T WIWA HD-50 - zrobione

Logo RS4 na wyświetlaczu RNS-E - zrobione
Zew. Antena Albetta HD - zrobione
Mapa silnika - 162 KM i 390 Nm - zrobione
Ocenić stan pompy oleju (pompa z 2.0 TDI CR) - zrobione
Aktywacja wyjścia AUX - zrobione

Wymiana koła zamachowego dwumasowego - zrobione

Wymiana wiązki na pompowtryskiwacze - zrobione
Aktywacja wentylacji wnętrza na postoju - zrobione
Listwa zderzaka tylnego (zniszczona do wymiany) - zrobione

Wymiana dwóch łączników stabilizatora tył - zrobione
Przedni znaczek (zniszczony do wymiany) - zrobione
Polerka lakieru, poprawki lakiernicze - zrobione

Zaślepienie zaworu EGR - zrobione
Sprężyny EIBACH -30mm - zrobione
Tarcze hamulcowe, klocki przód tył - zrobione
Felgi 18 cali Audi RS6 C5 (+ nowy lakier), nowe opony 225/40/18 Nexen - zrobione
Motul 8100 X-Clean + 5W30, filtr oleju 187 000 km, 197 000 km, 207 000 km, 215 000 km - zrobione
Kompletny rozrząd, pasek klinowy i rolki - zrobione
Filtr pyłkowy - zrobione

Regeneracja turbiny TurboTec - zrobione
Usunięcie ramki tablicy tył - zrobione

Wymiana nagrzewnicy - zrobione

Nowe żarniki ori D1S - zrobione

Usunięcie emblematów A4 i 2.0 TDI - zrobione
Wyrzucenie uchwytu na telefon -

Regeneracja pompowtryskiwaczy (nowe końcówki) - zrobione

Zerwany rozrząd:

Głowica - planowanie, docieranie zaworów, 3 nowe zawory, drobne spawanie głowicy, wymiana uszczelki pod głowicą (ori Audi), wymiana jednej dźwigienki zaworowej, przy okazji pompowtryskiwacze oddane do czyszczenia, wymiana uszczelki waku pompy, wszystkie płyny filtry i olej - zrobione

Dzień zakupu 26.02.2014r :
4es7ephk.jpg

dzień po zakupie:
6cnp6y26.jpg

i pare fotek:
ucai9its.jpg

ppxfgnqv.jpg

5fmn54z8.jpg

6tc2x6hc.jpg

65cx87wu.jpg

a43cydek.jpg

tpva66eb.jpg

5k5jwglv.jpg

siwxgpsa.jpg

7ldtageq.jpg

Doszło kilka fantów:

de689den.jpg

i jeszcze dokłada Cupra R, plakietki S-line :D :

yfarzg8g.jpg

t3u4et7z.jpg

gnsp2jpp.jpg

fir2fe3v.jpg

96n6gkq6.jpg

Kolejna część modów czyli: tempomat, kiera mf, tuner dvbt, kamera cofania, aktywacja wentylacji wnętrza na postoju:
lsoovy4y.jpg

84jzelbp.jpg

b6ei57lt.jpg

8axqs8zv.jpg

upvvk4v2.jpg

qvmzq6gg.jpg

muhaldxl.jpg

7g9itwl9.jpg

Wiosenna mini sesja:

t4gelpoz.jpg

zqdclqce.jpg

pwpotbnk.jpg

spwajx5v.jpg

xpjhfyl6.jpg

npjy4c39.jpg

m2o3evbk.jpg

zla3qi3x.jpg

vj6m64m5.jpg

g96oxz36.jpg

19.07.2014 Hamownia po lekkim programie wyszło 162 KM i 390 Nm

xkkbds7j.jpg
3ekfwmww.jpg
ani4hbwp.jpg
lit6w5i6.jpg

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie widać zdjęć:thumbdown:

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale fotki nie banglają :whistling:

Poza tym poczytaj trochę na temat Castrola :thumbdown:

Są plany - będzie co dłubać. Powodzenia. :hi:

Opublikowano

Fotki u mnie dzialaja bez problemu:).

Co do auta plany sa dobre i duzo tajli juz zamowione:).

Kolejna b7 w piekarach^^.

Opublikowano
:thumbup1: fajny i plany ambitne :decayed: powodzenia w rezaniu ,bo jest co rezać :whistling:
Opublikowano
  • Autor

Co do ambitnych planów to znaczna część rzeczy z tej listy już do mnie jedzie :P

Opublikowano

Planów sporo i jest co robić. Powodzenia w realizacji, szybkiej ich realizacji. :wink: Zacząłbym od koła, później obniżenie i już z górki. :naughty: Co to za błąd żarówki? :whistling:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Aha no i sprawdź jak się ma napęd pompy oleju. :whistling::cool: Poczytaj o tym, jest kilka wątków na ten temat u nas na forum. :wink: Warto to mieć na uwadze.

Opublikowano
  • Autor

Błąd wiadomo z led postojówek nie zdążyłem wlutować rezystora :D
Poczytam na temat tej pompy olejowej ale najlepiej włożyć z 1.9 TDI
To co zdążyło już dolecieć, kierownica jutro leci do obszycia od razu:

t26xun34.jpg

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

No u mnie właśnie wleciała popma z 1.9TDI :wink4: Co do kiery to dlaczego nie 3 ramienna? :whistling::wink:

Opublikowano

Ładne autko, trochę doposażone, trochę jeszcze trzeba będzie dołożyć :decayed:

Ledy polecam od Tomnik'a.

Co do kiery, właśnie czemu nie 3ramienna i czemu nie z B8 ?

Opublikowano

Dokładka z Cupry własnie do mnie przyjechała :jerk: będzie montowanko przez weekend :kox:

Co wy macie wszyscy z tą trójramienną? rozumiem z TTRS/RS4/R8 gdzie dół jest ścięty to jest kosa ale wiadomo nie kazdy wyrzuci 2tys na kiere z poduchą, a co do zwyklej trójramiennej to nie może ktorym poprostu się ona nie podoba?

Fura zacna, trzeba czekać na reszte czesci i działamy :)

Opublikowano

Jak dla mnie to lepiej wygląda, jest grubsza i wygodniejsza, i wiem co piszę bo miałem 4ramienną.

To się nie podoba Tobie czy właścicielowi auta ? :whistling: Jakoś nikt nie napisał, że ma zakładać, padło tylko pytanie.

Opublikowano
  • Autor

Co do kierownicy to świadomie wybrałem 4 ramienną, bo mi sie batdziej podoba i tyle :P

Kiera zawieziona w piątek bedzie do odbioru w nowej skórze

tgkone twoja dokładka przyjechała czy moja ? :D

Opublikowano

Ja bym tych hu.i w audi wyszczyloł :suicide_anim: Auta takiej klasy , za tyle kasy i kutasy tempomatu nie dają :wallbash::wallbash:

Opublikowano
  • Autor
Doszło kilka fantów:


de689den.jpg

i jeszcze dokłada Cupra R, plakietki S-line :D :


yfarzg8g.jpg

t3u4et7z.jpg

gnsp2jpp.jpg

fir2fe3v.jpg

96n6gkq6.jpg

Edytowane przez CelniK007

Opublikowano

P.S zajmujemy sie fachowym wyciaganiem zarowek drl z lamp jak komus wpadnie z autorem tematu Celnikiem:). Hahaha

Opublikowano

Z tymi oznaczeniami S-Line to trochę pojechałeś. :naughty: Po pierwsze to gdzie ten S-Line a po drugie to raczej nie w tym miejscu. :cool:

Opublikowano

Z dwojga złego lepiej już S-line niż miałby kleić S4/RS4 i V8 pod kierunkami na błotnikach. :whistling:

Ale fakt jest taki, że S-line to to poza znaczkami nie jest więc masz teraz pole do popisu by go S-linem uczynić. ; )

Opublikowano

Grunt że są znaczki, reszta sama pójdzie:wink:

Opublikowano

Dopisz sie: "Nowy rozrzad" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.