Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana chłodnicy klimatyzacji


team111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów w lato tego roku nabijałem klime po tzrech latach niby chłodziłą dobrze ale samochód nie jest nowy wiec nie zaszkodziło dobic ku zdziwieniu Pana od klimatyzacji i za razem mojemu czynnika weszło bardzo mało powiedzieli mi ze w nowych samochodach zazwyczaj wiecej zchodzi niestety po zimie klima przestała sie załanczać po podpieciu do komputera okazało sie ze wyskoczył bład czujnika G65 zakupiłem nowy czujnik jednak nic to nie dało klima dalej sie nie załancza okazało sie ze cały gaz uciekł... -nieszczelnosc chłodnicy pan powiedziałi ze chłodnica do wymiany i stad moj post jak wymienic chłodnice klimy ktos moze to robił czy tzreba zderzak zdejmowac moze ktos ma jakies fotostory ja szukałem na forum i nie tylko i nic nie znalazłem a moze gdzies takie chłodnice regeneruja? bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gaz całkiem spierniczył, zle napisałem nie dobic a nabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnicę kup nową, nie ma sensu bawić się w regenerację, a do wymiany musisz zdjąć pewnie zderzak, po 3 śruby pod nadkolami, musisz odchylić nadkole tzn wpierw odkrecic, i 2 śruby z przodu, musisz wyjac kratki i wtedy je dojrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze powazniejsza praca myslałem ze moze jest opcja wyjecia jej bez rozbierania zderzaka przedniego wtedy było bhy znacznie prosciej i krócej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymieniłeś już tą chłodnice klimatyzacji? Trzeba ściągać zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągać zderzak... ja u siebie wymieniałem bo dziurka się pod mocowaniem zrobiła... Uważajcie aby nie uszkodzic przewodów od klimy.... poza tym wymiana jest bardzo łatwa i prosta... Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wymienic równiez uszczelki oraz osuszacz i dławik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wymienic równiez uszczelki oraz osuszacz i dławik

ile jest tych uszczelek jest?? masz jakieś nr-y??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko masz w ETCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągać zderzak... ja u siebie wymieniałem bo dziurka się pod mocowaniem zrobiła... Uważajcie aby nie uszkodzic przewodów od klimy.... poza tym wymiana jest bardzo łatwa i prosta... Powodzenia

Nie trzeba ściągać zderzaka, wystarczy wyjąc kratki ze zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...