Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nieprzyjemny zapach w trybie ECON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podepnę się do tematu.

U mnie delikatnie na wyłączonej klimie czuć nieprzyjemny zapach i na dodatek jak wyłączona klima a pada deszcz to szyby parują jak nie pada to ok jest :P a jak pada i klima włączona też ok.

Czy wystarczy wymienić filtr kabinowy i odgrzybić klimę.

Czy coś więcej trzeba zrobić ?

Opublikowano

To znaczy że parowanie szyb w deszczu jest normalnym zjawiskiem...

Co do filtrów (WSZYSTKICH) powinny byc wymieniane regularnie

Opublikowano

To znaczy że parowanie szyb w deszczu jest normalnym zjawiskiem...

Co do filtrów (WSZYSTKICH) powinny byc wymieniane regularnie

Taką sprowadziłem, a wymieniać teraz planuje z olejem bo na filtrze po sprowadzeniu było nie całe 10tkm (teraz już 20tkm), a zjawisko parowania zaczeło pojawiać się od niedzieli gdzie akurat deszcz mnie złapał a zrobiłem wtedy 600km,ktoś mógł po prostu spryskać filtr zapachem by nie było czuć nieprzyjemnego zapachu i się skleił i dlatego paruje.

Edytowane przez davcio_ukf

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Na początek sprawdź czy masz drożny odpływ skroplin.
Gdzie to jest i jak się do tego dostać?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na początek sprawdź czy masz drożny odpływ skroplin.

Gdzie to jest i jak się do tego dostać?

też mam problem z "dmuchaniem wilgocią" po przełączeniu na tryb econ.

Może faktycznie ten odpływ jest nie drożny, bo po jeździe na klimie nie mam kałuży pod autkem. Z kolei w innych autach z klimą którymi jeżdżę to wody pod autem jest sporo. Tylko gdzie ten odpływ jest :decayed: Help.

edit: @znalazłem temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282013-odprowadzenie-wody-z-parownika/ ;)

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

Proponuje sprawdzić czy działają właściwie silniczki od obiegu zamkniętego.

Opublikowano

Panowie mam pytanie dlaczego jak włączę klime odrazu mi się przełącza na obieg zamknięty oczywiście bez auto i na guziku od zamkniętego obiegu dioda się nie świeci . Zauważyłem to jak schowek miałem zamknięty . Mógł by ktoś zerknąć czy u was też tak jest ?

Opublikowano

U mnie tez tak jest i wydaje mi się to normalnym zjawiskiem dlatego, że sterownik w ten sposób szybciej schladza wnętrze pojazdu a z czasem jak już osiągnie jakąś temp.otwiera na obieg zewnętrzny dla świeżego powietrza i podtrzymuje zadaną temperaturę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.