Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie, o której w piatek będziesz w Krakowie? Jakoś jeszcze trzeba się zdzwonić a w Polsce bede od 22go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na A4 pewnie bedziemy około 10- 10:30. zalezy jak wszyscy dojada:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, o której w piatek będziesz w Krakowie? Jakoś jeszcze trzeba się zdzwonić a w Polsce bede od 22go

Ciężko powiedzieć ale myślę, że koło zjazdu z A4 tak o 13-14. Godzina do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałam :polew:

ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo :shock3:

ale musialem byc zadzumiony :grin:

ty to mnie kłysiu nigdy nie przestaniesz zaskakiwać :doh::grin::facepalm::polew::polew::polew::polew:

no za uj nie pamietam takiej sceny :grin:

Pijak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ja bym dołączył ale raczej nie dam rady tak wcześnie być na południu , planuje start koło 5 od siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał tą betą :arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/bmw-525d-e39-2002r-czarny-sedan-271539/

Koło południa z Krk wyjeżdżam w piątek jednak, będę mieć za szybą tablice PABLO gdyby coś :decayed:

A4 bratu zostawiam bo chłopak nic by nie zarobił na taxi w te 3 dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ja będę jechał tą betą :arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/bmw-525d-e39-2002r-czarny-sedan-271539/

Koło południa z Krk wyjeżdżam w piątek jednak, będę mieć za szybą tablice PABLO gdyby coś :decayed:

A4 bratu zostawiam bo chłopak nic by nie zarobił na taxi w te 3 dni :decayed:

widziałem autko :decayed: i mam nadzieję że gdzieś znajdę Cię po drodze w piątek i razem uderzymy do BT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś dokładne namiary na stację z której ruszacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleja Wojska Polskiego 307. o ile pytasz o stacje w czestochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z lodzi w czestochowie bedziemy pewnie ok 10 bo o 8.15 ruszamy z lodzi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Klysiu to wszystko zalezy czy wpadniemy na korki czy nie, mysle ze z maca polecimy wlokniarzy potem skrotami przez osiedle i starorudzka i wylecimy w rzgowie bo nei bedziemy przez miasto sie pchali no i potem zalezy jaka bedzie droga no ale w 45min watpie zebysmy i tak dali rade dojechac jezeli chlopaki z czestochowy chca ruszac o 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał przez Łódź to możemy się gdzieś złapać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jada przez łódz, więc już wcześniej mogę do kogoś dołączyć. Jestem elastyczny co do czasu wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spiny ze o 9 jedziemy... lecimy w 4 osoby jednym autem, wiec mi godzina jest obojetna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z lodzi w czestochowie bedziemy pewnie ok 10 bo o 8.15 ruszamy z lodzi :whistling:

to razem lecimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z przejazdem przez Lodz w godzinach porannych, navi kieruje mnie przez miasto ,pojade od strony Strykowa. Lepiej jechac na al Palki i potem w kierunku Rzgowa, czy szybciej bedzie przez al Wlokniarzy? Pewnie trafie na poranny szczyt, wiec wole korki ominac

Kto startuje z Lodzi, moge gdzies podjechac i razem pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej w Krakowie będziecie? Dwa autka mogą w krk dołączyć w piątek rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z lodzi w czestochowie bedziemy pewnie ok 10 bo o 8.15 ruszamy z lodzi :whistling:

to razem lecimy :decayed:

Polonezem z łodzi w godzine za sie dojechac :decayed:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

O ktorej w Krakowie będziecie? Dwa autka mogą w krk dołączyć w piątek rano :wink:

nie lecimy przez centrum:wink:

jezeli o 10 uda sie wyjechac z czestochowy to około godzina i dwadziescia minut i jestesmy w krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...